Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В районному будинку культури уже тривалий час працює театральний гурток

Автор Я.Мезько

Не вірю - вислів Станіславського, яким жартома користуємось чи не кожен день. Зазвичай автор його використовував у режисерській роботі. Відтепер і кожен з нас може стати режисером, адже у районному будинку культури уже тривалий час працює театральний гурток як для дорослих так і для дітей.

 

 

З метою забезпечення потреб населення у культурному відпочинку та з метою розвитку художньої самодіяльності та народної творчості у РБК працюють художньо-творчі колективи та гуртки художньої самодіяльності, клуби за інтересами. За словами провідного методиста РБК Ольги Чередник, високою популярністю користується театральний гурток з секціями як для дорослих, так і для дітей.

Ольга Чередник - провідний методист РБК: "Дитяча секція зараз працює дуже активно. Ми з дітками зараз вивчаємо п'єси-казки "Фізкультура для баби-яги" та "Качечка-крячечка", які в недалекому майбутньому плануємо показати для діточок дитячих садочків та шкільних закладів району. Нажаль, трохи в'яло ведеться робота в гуртку секції для дорослих, адже не дуже наші сіверяни хочуть займатися такою акторською діяльністю".

У секції для дорослих планують поставити п'єсу Коломийця "Фараон", але, нажаль, бажаючих спробувати себе у театральному мистецтві замало, а от у дитячій групі малеча з задоволенням відвідує репетиції, тренують одразу 2 п'єси і з нетерпінням чекають про дебют на великій сцені.

Вікторія Зеневич: "Мені подобається займатися в театральному гуртку. Я ходжу вже 1 місяць. Ми тренуємо "Качечку-крячечку", де я- Гертруда та "Фізкультуру для Баби Яги", де я- Оленка".

Анастасія Чудеса: "Мені подобається займатися в театральному гуртку. Я ходжу ще недавно. Я граю Зою і мені подобається ця роль".

Дарина Харькова: "Мені дуже подобається ходити на театральний гурток. Я граю Вовчика. Я не бачу, щоб були складнощі у моїй ролі".

Ольга Василівна говорить, що важливо залучати дітей усюди, де їх навчать доброму і світлому, щоб дитина гарно розвивалася і працювала над собою, навчалась самостверджуватися у колі однолітків і суспільстві вцілому.

Ольга Чередник - провідний методист РБК: "Дітей варто залучати всюди, де до них ставляться з добром, де їх навчають доброго світлого, щоб дитина брала все добре в себе, щоб вона виховувалась на цих добрих вчинках, добрих казках. І не тільки в театральний гурток, а і в вокальних гуртках, які в нас існують. Дитина приходить, навчається народній творчості, пісенній творчості, залучається до культурних надбань, до культурних цінностей і вже її духовний рівень зростає, тому це не тільки театральні гуртки,а всі гуртки, куди ходять діти, де їх чомусь навчають, де вони можуть черпнути щось нове для себе і цікаве. Вони вже допомагають дитині у встановленні особистості".

f t g