Н.-Сіверські працівники міліції стали донорами крові
- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 10 грудня 2013, 08:00
Автор Г.Король
Забезпечення безпеки громадян, охорона громадського порядку, боротьба з корупцією та інші обов’язки покладені на працівників міліції. Служителі порядку ніколи не відмовляють у допомозі тим хто її потребує. Тому, коли нещодавно знадобилося здати кров аби врятувати життя породіллі, ніхто з особового складу районного відділу міліції не відмовив. Цей благодійний вчинок майже співпав з Днем благодійництва яке відзначається щороку у другу неділю грудня.
Чужої біди не буває. Стати благодійником може стати кожен з нас і будь-коли, адже поруч з нами завжди є поруч люди, які потребують допомоги, підтримки та турботи. Ось і коли нещодавно у районній лікарні трапився важкий, клінічно складний випадок і постало питання життя чи смерті людини, працівники району відділку міліції зреагували і на прохання допомогти швидко, добровільно та безкоштовно здали кров для незнайомої жінки.
Ігор Паніотов - начальник Н.-Сіверського РВУМВС, підполковник міліції: "Нещодавно, 26 листопада, до керівництва Н.-Сіверського районного відділу міліції звернувся головний лікар Н.-Сіверської центральної районної лікарні з проханням здати кров для породіллі, яка перебуває в тяжкому стані. Керівництвом районного відділу негайно було оголошено терміновий збір особового складу. Ніхто не відмовився допомогти людині. Протягом дня співробітники райвідділу здавали кров, сподіваючись на те, що це допоможе жінці одужати".
Випадок був дійсно складний. Лікарі районної лікарні та бригада чернігівських лікарів боролися за життя жінки, матері 5 дітей. Надзвичайно велика крововтрата, а це майже 3,5 літри вимагала швидкої дії як медичної, так і пошуку тих, хто став би донором крові.
Світлана Шам - головний лікар Н.-Сіверського району: "Я звернулася до начальника районного відділу внутрішніх справ і ще до декількох організацій. Люди відгукнулися. Якщо ми говоримо саме про районну міліцію, то Ігор Леонідович особисто мені зателефонував і буквально одразу прислав своїх працівників на чолі з своїми заступниками, які тут же кров здали. Ми її обстежували, переливали і, звісно, робота акушерсько-гінекологічна, анестезіологічна, всього персоналу. Це дало можливість врятувати життя жінки і замісна терапія тієї крові, яку вона втратила".
Нині жінці вже набагато краще. Вона переведена в відповідне відділення для подальшого лікування. Вона вдячна всім небайдужим, всім, хто врятував їй життя. Самі правоохоронці кажуть, що нічого особливого у їх вчинку не було, адже такі акти добровільної допомоги є ознакою людяного суспільства, частиною якого є кожен громадянин нашої держави.
{youtube}4qutnYxDn64{/youtube}