Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В селі Узруй Н.-Сіверського району відбулись загальні збори громадян

Автор О.Стеценко

В селі Узруй Н.-Сіверського району відбулись загальні збори громадян. В ході яких люди скаржились на те, що в селі немає належного приміщення для огляду фельдшером, який приїздить щочетверга. Окрім цього на обговорення ще було винесено низку питань.

 

 

Днями в селі Узруй Н.-Сіверського району відбулись загальні збори громадян. Всього 55 чоловік фактично проживає на території населеного пункту, тому кількість людей присутніх на зібранні була незначна. Голова сільської ради Олександр Камка звернувся до мешканців з проханням повідомити про наявність в селі вільних помешкань для того, щоб надати тимчасовий притулок для переселенців. Окремо, Олександр Федорович поінформував громадян про введення нових податків для фізичних осіб.

Олександр Камка – голова Шептаківської сільської ради: «З сільради забрали до держави, за новим податковим кодексом, податок на прибуток з фізичних осіб - це мінус з сільради 130 тисяч гривень. На заміну дали три інші податки, один з них - це податок на нерухоме майно.»

Та присутніх більш непокоїло те, що в селі немає належної медичної допомоги: приміщення в якому доводиться працювати фельдшеру, зовсім не придатне до експлуатації. В середині немає печі, а тому огляд хворих доводиться проводити за мінусової температури. Заступник голови райдержадміністрації Борис Домоцький пообіцяв допомогти знайти вихід з цієї ситуації.

Борис Домоцький – заступник голови Н.-Сіверської райдержадміністрації: «З наступного тижня ми почнемо вирішувати цю проблему, бо далі так жити не можна. Куди буде медичний працівник приїздити, де можна буде роздягнутися. Шукайте майстра, щоб грубка була».

Також люди скаржилися на низький рівень обслуговування диспетчерів, які працюють на вокзалах міста. Неодноразово з іншого кінця слухавки було чути грубу, зовсім не ввічливу відповідь. Одна з жінок поскаржилась, що останнім часом, поїзд, який минає станцію Узруй, не робить зупинки. Голова райради Олег Бондаренко вважає, що так не повинно бути.

Олег Бондаренко – голова районної ради: «Обов’язково ми звернемось до Конотопської диспетчерської служби, і якщо не буде ніяких технічних питань, а тільки економічні, пов’язані з зупинкою потяга, - то цю проблему необхідно обов’язково вирішити».

f t g