Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулись громадські слухання з питання підвищення тарифів на водопостачання

Автор І.Бездєтко

4 лютого в малій залі районного будинку культури відбулись громадські слухання з питання підвищення тарифів на водопостачання ТОВ "Комунальник" у місті Новгород-Сіверський. На підвищення тарифу має вплив зростання цін на електроенергію, паливо та газ. Мешканці міста висували свої пропозиції та висловлювали думки. Громадою було прийняте рішення створити нову комісію, яка перевірить обґрунтування підвищення тарифу.

 

4 лютого в малій залі районного будинку культури відбулись громадські слухання з питання підвищення тарифів на водопостачання ТОВ «Комунальник» у місті Новгород-Сіверський. Участь у заході взяли представники місцевої влади та мешканці міста. Громадські слухання відкрив міський голова Сергій Пунтус, який нагадав, що аналогічне зібрання проводилось восени по результатам якого було прийняте рішення створити комісію. Перед присутніми виступив голова ТОВ «Комунальник» Павло Сташук, який наголосив, що собівартість одного куба води та водовідведення стічних вод по всій Україні суттєво відрізняється. Також голова ТОВ «Комунальник» зазначив, що має вплив і зростання цін на електроенергію, паливо та газ. Він оголосив збільшення тарифу до 9 грн 50 копійок.

 

Павло Сташук - голова ТОВ "Комунальник": "На 1 серпня наше підприємство зазнало збитків 178,2 тис. грн., а на теперішній час, на остаток року, маємо вже майже 370 тис. грн. збитків. Ми пропонуємо збільшити ціну лише на воду до 9,5 грн - це не дасть збанкрутувати цьому підприємству, що не приведе в найближчий час до того, що водопостачання в місті просто не буде. В середньому оплата на сім'ю збільшиться на 5 грн. за місяць".

Мешканку Новгорода-Сіверського Наталію Короткевич хвилювало питання скільки відсотків займає заробітна плата з нарахувань. А Анатолій Жовтоножко цікавився кому ж підпорядковується підприємство. Новгород-сіверці висунули пропозицію створити нову комісію, яка перевірить обґрунтованість підвищення тарифу. Міський голова Сергій Пунтус перед прийняттям рішення про створення комісії запропонував висловити думку голові районної ради та за сумісництвом члену минулої комісії Олегу Бондаренку.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Тільки нову комісію, щоб ввійшли нові люди, які зараз тут вийдуть, в кількості 5 осіб. Громада за них проголосує, і ці люди приступлять до роботи завтра: хто має бухгалтерську освіту, економічну, юридичну".

По закінченню слухань громадою було прийняте рішення створити комісію. До складу комісії увійшли Анатолій Жовтоножко, Андрій Сич, Олександр Пасічник, Наталія Короткевич та Катерина Ященко. Робота комісії розпочалась 5-го лютого.

f t g m

счетчики