Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Комані відбулись загальні збори громадян

О.Кримова

4 лютого в с. Комань відбулись загальні збори громадян, в ході яких сільський голова Любов Акуленко відзвітувала про проведену роботу сільською радою в 2014 році. На території сільської ради зроблено вуличне освітлення, ліхтарі встановлені за кошти спонсорів. Постійно проводиться робота з благоустрою: встановлюються паркани, прибираються кладовища, яких на території сільської ради 7, та 16 пам'ятників Великої вітчизняної війни.

 

 

Також сільський голова розповіла про податок на нерухомість, зокрема житлові та нежитлові приміщення. В ході зустрічі населенням були підняті питання щодо водозабезпечення, заміни застарілої водомережі та роботи комунального господарства, зокрема про недобросовісне використання води влітку дачниками. Наболілим питанням було розрахунок за майнові паї сільськогосподарським підприємством "Бізнес-контакт" та встановлення обмежувальних знаків для вантажного транспорту на ділянці Комань-Араповичі.

В свою чергу, головний спеціаліст об'єднаного Н.-Сіверсько-Семенівського військового комісаріату Віктор Даниленко розповів про проходження 4 хвилі мобілізації та наголосив на важливості підтримки сільськими громадами військових в зоні АТО, та ознайомив з відповідальністю за ухилення від призову за мобілізацією.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Валентина Осадча розповіла про кількість переселенців зі Сходу України в Н.-Сіверському районі та звернулась з проханням надати житло таким людям на території сільської ради.

Інспектор міліції Дмитро Шелег попередив щодо крадіжок особами, які звільнились з місць позбавлення волі.

Керуючий справами виконавчого апарату райради Тетяна Рева ознайомила селян з таким поняттям як децентралізація.

Жителі підняли питання щодо продажу приміщення Дробишевської школи, на що Тетяна Марківна дала роз'яснення: що перш ніж продати - треба провести оцінку майна, а коштів на це немає, можлива лише оренда приміщення.

Підбиваючи підсумки зборів, заступник голови РДА Борис Домоцький наголосив на тому, що людям треба об'єднатись заради вирішення наболілих питань та проблем громади.

f t g