Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У Новгороді-Сіверському можуть зрости тарифи на водопостачання

Автор Г.Король

У Новгород-Сіверському товаристві «Комунальник» знову постало питання про підвищення тарифів на водопостачання. У зв'язку з подорожчанням енергоносіїв, палива, газу, до того ж вже цього року підприємству необхідно сплатити і нові податки, які при формуванні існуючих тарифів не були враховані.

 

 

У вересні минулого року у місті активно обговорювалося питання про підняття тарифів на воду та каналізацію ініційоване товариством "Комунальник". Громадськість виступила проти, та врешті-решт тоді сторони знайшли компроміс. Та сьогодні підняття тарифів на водопостачання та водовідведення знову актуальне, адже відтягування прийняття обґрунтованих тарифів на воду ставить під загрозу як роботу самого підприємства, так і в цілому ситуацію із забезпеченням новгород-сіверців та місцевих підприємств водою.

Павло Сташук - голова ТОВ "Комунальник": "З початку вересня і до сьогодні, на початок січня, вже навіть від того зростання електроенергії, що була 24,1%, вже збільшилася на 11,4%. З березня знову паливно-мастильні матеріали, бензин, збільшилися на 10%, масло-технічні збільшилися на 30%. По надрам підприємство сплатило понад 100 тис. податку - цей податок не був врахований навіть в діючі тарифи, які існують на теперішній час".

Тож утримувати нинішні тарифи економічно просто неможливо. Борги підприємства стрімко зростають.

Павло Сташук - голова ТОВ "Комунальник": "Було 178,2 тис. збитків в вересні. На 1 січня ми прозвітували на департаменті у Кабмін 330 тис., в зв'язку з тим, що не окупається це все. Я також проти підняття цін, але якщо б нам не піднімали ціну, бо у нас нічого не змінилося".

Збільшення ціни на воду щонайменше до 9,5 грн. за 1 тис. л вже обговорюється, і сподіваємося, що жити без води мешканцям нашого міста не доведеться, адже як стверджує українське народне прислів'я "Без води - і не туди, і не сюди".

f t g