Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чемпіоном світу з кікбоксингу став Новгород-Сіверський спортсмен Владислав Жура

Автор О.Лельотко

Новгород-Сіверський спортсмен Владислав Жура - чемпіон світу з кікбоксингу. У світовій першості, що проходила в Україні, він переміг всіх своїх суперників і піднявся на найвищу сходинку турнірної таблиці. Під час змагань з боксу, що проходили в нашому місті, ми поспілкувалися з Владиславом та дізналися секрет його успіху.

 

 

Нещодавно наш земляк Владислав Жура став чемпіоном світу з кікбоксингу. Всесвітня першість цього виду спорту взимку проходила в Україні. Владислав, провівши два поєдинки з представниками інших країн, довів свою перевагу над суперниками.

Владислав Жура - чемпіон світу з кікбоксингу: "Чемпіонат світу проходив у місті Харків - там було більше семи країн. Перший бій я боксував з казахом, другий бій боксував з азербайджанцем. Перший бій в мене закінчився дуже швидко в першому раунді: вийшло так, що я відпрацював серію ударів руками і закінчив ударом ногою-кік. Фінальний бій був серйозний: суперник був добрий боєць, я виграв з рахунком 2:1, але було важко".

Відомо, що у змаганнях європейського або світового рівня зазвичай беруть участь найсильніші спортсмени з цієї чи іншої країни. Владислав Жура перед чемпіонатом світу тричі доводив, що в Україні йому немає рівних.

Владислав Жура - чемпіон світу з кікбоксингу: "Поступив в Путівль в коледж педагогічний, там я почав займатися кік-боксингом. Позаймався тижня два, мені запропонували поїхати на чемпіонат України і я його виграв - це був перший мій чемпіонат по юніорам. Другий чемпіонат України був серед студентів в місті Харків - там я теж став першим. І третій чемпіонат України був у Києві, і я теж там став першим".

Швидко адаптуватися у кікбоксингу та за короткий термін тренувань стати тричі чемпіоном України, а також чемпіоном світу, - Владислав вважає йому допоміг попередній досвід: заняття боксом. Перші кроки у бокс він робив в рідному місті під керівництвом Віктора Балабка. За 5 років тренувань в Новгород-Сіверській школі боксу Владислав у різних вікових категоріях був серед найкращих в Україні.

Владислав Жура - чемпіон світу з кікбоксингу: "Я вважаю, що я займаю такі високі місця завдяки боксу, завдяки цим знанням, які я тут здобув."

Зараз Владислав чекає на присвоєння звання майстер спорту міжнародного класу та готується до чергового чемпіонату України з кікбоксингу, за підсумками якого буде формуватись національна збірна нашої держави. Спортсмени ж, які потраплять до її складу, представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи. Сподіваємось, наш земляк так само вдало виступить на українській першості та підкорить європейський ринг.

Владислав Жура - чемпіон світу з кікбоксингу: "Займайтесь всі спортом, підтягуйтесь - це дуже цікаво. Здоровий спосіб життя повинен бути присутній. Всім сили духа, будьте сильними як фізично, так і морально. Всього найкращого".

f t g