Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-сіверці хвилиною мовчання вшанували пам'ять невинно загиблих під Волновахою

Автор О.Кримова

13 січня внаслідок обстрілу пропускного пункту в селищі Бугас, біля міста Волноваха, загинуло 13 пасажирів рейсового автобуса"Златоустівка - Донецьк", ще 17 осіб поранено. Президент Петро Порошенко оголосив 15 січня Днем жалоби за загиблими, та о 12:00 було вшановано невинно загиблих на Донбасі загальнонаціональною хвилиною мовчання в Україні.

 

 

15 січня о 12 годині загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанували пам'ять невинно загиблих 13 січня під Волновахою Донецької області. Згадували їх і в Новгород-Сіверському біля пам'ятника Князю Ігорю. Нажаль, зібралось лише з десяток жителів міста, які поклали квіти, запалили лампадки. Шкода, що не всі громадяни міста усвідомлюють всю трагічність події в Донецькій області, адже багато новгород-сіверців, які йшли повз пам'ятник, навіть не зупинились.

Борис Домоцький - заступник голови Н.-Сіверської РДА: "Кілька днів тому, весь світ говорив про Францію. А такі самі події, пов'язані з терористичними актами, вчинками наших сусідів та їхніх найманців - на території України (тобто росіян) привели, як бачите, до важкої такої за своїми трагічними наслідками події, на превеликий жаль, знову таки, через незрозумілу пасивність людей. Дуже важко це доходить до їхньої свідомості: наскільки важливо бути об'єднаними, єдиними і чинити спротив тому, що наші сусіди продовжують робити сьогодні. Війна продовжується".

Як каже Ірина Гусак, участь у хвилині мовчання - це не просто висловлення громадянської позиції, це  заклик до миру в Україні.

Ірина Гусак - громадський активіст: "Ми хочемо миру. Українці хочуть миру. Ми хочемо жити в мирній країні з мирними сусідами, дружити, співпрацювати, але хочемо миру. І цим ми хочемо показати, що ми проти тероризму, ми проти жертв. Я за мир і Слава Україні".

Серед присутніх були і представники ТРК "Сіверська", адже вважають, що не можна залишатися осторонь в горі всієї України.

Оксана Харькова - редактор РДТРК "Сіверська": "Нажаль, сумним є не лише сьогоднішній день, весь рік цей 2014 рік і початок 2015 року він є сумним для кожного українця. Сумним є те, що зовсім маленька кількість людей, кількість новгород-сіверців прийшла сьогодні на хвилину мовчання для того, щоб вшанувати пам'ять тих звичайних людей, звичайних українців, таких як ми з вами. Не можна залишатися осторонь, тому що завтра- післязавтра таке саме може статися і на нашій землі. Ми не хочемо, щоб все це продовжувалося в нашій країні, тому треба молити бога і дякувати нашим захисникам, щоб якнайшвидше ця війна закінчилась".

f t g m

счетчики