Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

Автор Н.Скляренко

В Новгород-Сіверському районному будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку воїнів-захистників України. Також збирали теплі речі, медикаменти для учасників бойових дій у зоні АТО.

У фойє районного будинку культури волонтери групи "Новгород-Сіверщина для своїх" встановили скриньку для збору коштів для учасників бойових дій в зоні АТО, також люди приносили теплі речі для солдатів. Проведення самого ж концерту на підтримку воїнів захисників України ініціювала активна творча молодь Сіверщини, зокрема співачка Христина Циганенко. Захід відбувся за сприяння громадської організації "Альтернатива Сіверщини" та Н.-Сіверської РДА. Розпочали концертну програму показом фільму про бійців з зони АТО. На важливості і необхідності проведення таких заходів наголосила голова РДА Олена Мовчан.

 

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської РДА: "Ми зараз започатковуємо цікаву традицію, і якщо ми всі будемо долучатися, то буде результат. І я дуже рада, що можу долучитися до всього цього."

Дякував організаторам благодійного концерту голова районної ради Олег Бондаренко.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Я хочу подякувати організаторам за те, що змогли організувати такий захід. І головне, що та скринька, яка стояла при вході до цього залу, наповниться, і ті кошти підуть на допомогу нашим військовим".

Підтримав учасників концерту міський голова Сергій Пунтус.

Сергій Пунтус - міський голова: "В першу чергу хочу подякувати організаторам цього концерту, всім присутнім в цій залі теж велике спасибі".

«Прекрасно, що сама молодь Сіверщини висловила бажання підтримувати бійців на Сході України», - зазначив заступник голови РДА Борис Домоцький. Лідер громадської організації "Альтернатива Сіверщини" Андрій Сич зауважив, що вони й раніше підтримували наших бійців на сході України, і будуть робити це й надалі. На концерті звучали пісні про любов до України, про рідний край та бійців у виконанні Віталія Матюка, Лариси Веремієнко, Стаса Іванова, аматорів районного будинку культури, Христини Циганенко.

Захоплено слухали пісні Н.-Сіверських перлинок та дивилися флешмоб "Україна єдина" хореографічного колективу Віталіни Михайленко. Дякувала людям за допомогу Інна Щербакова.

Інна Щербакова - представник громадської організації "Н.-Сіверщина для своїх": "Я хочу подякувати людям, які приносять теплі речі, молитви, листи. Дітям хочу подякувати за малюнки, листи, вироби, які передаються нашим солдатам. І поки ми всі разом, і ми єдині - наша країна буде процвітати і розвиватися".

Загалом було зібрано майже 5 тис. грн., 3 з яких заробили працівники культури, проводячи концерти на селі. Протягом всього концерту звучали сподівання, що побажання миру і процвітання Україні здійсняться, і захисники Вітчизни повернуться додому живими і з перемогою.

Оксана Гальчук: "Коли я почула про цей концерт, то я ні хвилини не сумнівалася, що я обов’язково на нього піду. Тому що навіть та невеличка часточка, яку я змогла внести, я думаю, допоможе нашим бійцям в зоні АТО. А концерт був дуже чудовий, ніби у нас на сцені справжні артисти. Я хочу висловити щиру подяку організаторам і учасникам концерту".

f t g