Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вихованці Чайкинського НВК отримали святкові подарунки від Л.Д.Кучми

Автор О.Кримова

Нещодавно Новорічне свято відбулось в Чайкинському НВК, від якого діти залишились в захваті. Наприкінці заходу школярі отримали святкові подаруночки від свого земляка другого Президента України Леоніда Даниловича Кучми.

 

Традиційно, Новий рік супроводжується цукерками, апельсинами та мандаринами. Учні Чайкинського НВК кожного року отримують під ялинку особливий подарунок. З новорічними та різдвяними святами їх завжди вітає земляк Леонід Данилович Кучма. Цього разу він передав солодощі у формі казкових будиночків - дітлахи дуже задоволені і вдячні за увагу.

 

Анна Васильцова - учениця Чайкинського НВК: "Хочу подякувати Леоніду Даниловичу за те, що він кожного року про нас не забуває і дарує нам чудові подарунки".

Дарина Рамусь - учениця Чайкинського НВК: "Сьогодні в нас було свято Новий рік: хороводи водили, вірші розповідали, пісні співали. Наприкінці свята ми отримали подарунки від Леоніда Даниловича Кучми. Я йому дуже вдячна за смачний подарунок".

Батьки також дуже вдячні Леоніду Даниловичу, за те що він постійно підтримує село Чайкине та його жителів.

Наталія Сигута - мати учнів Чайкинського НВК: "Мої діти вчаться в Чайкинській школі. Я задоволена цією школою, задоволена вчителями - всім задоволена. Бажаю всього самого найкращого, в державі щоб був мир над головою, і такі були радісні посмішки як сьогодні на цьому святі наших дітей. Також я хочу подякувати Леоніду Даниловичу Кучмі за те, що він ніколи не забуває, він завжди дарує подарунки дітям. Велике дякую.

Молодші школярі НВК водили хороводи навколо ялинки і радісно зустріли Діда Мороза та Снігуроньку. Співали пісні, грали в ігри, кожен клас підготував виступ на новорічну тематику. І хоча учні не часто можуть зустрітись зі своїм земляком, але передають йому свої вітання.

f t g