Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Земля у 5-ти господарствах району і досі не розпайована

Автор Н.Даценко

Земля

Трохи більше 43% громадян, що мають право на приватизацію землі, скористалися ним. Тобто станом на 1 січня цього року державні акти на право приватної власності отримали 5979 громадян району. Нерозпайована земля у Бириному, Михальчиній Слободі, Бучках, Мурав'ях і площі колишнього радгоспу "Новгород Сіверський".

 

Анна Ковальчук - начальник відділу Держкомзему у Н.-Сіверському районі: "Вони не розпайовані, бо  в цих господарствах знаходяться землі історико-культурного призначення. А інспекція по охороні пам'яток історії та культури не погоджує виготовлення проекту розподілу без визначення цих земель. І вимагає значні кошти за це погодження.  Тільки якщо є бажання або інвесторів, або самі люди організуються і визначаться з цими землями, погодять іх в інспекції, справа рушить з місця."

Наразі у Бириному справа зрушила з місця. Проект оплачує інвестор. Як зазначила начальник відділу Держкомзему у Новгород-Сіверському районі Анна Ковальчук, найближчим часом акти на биринські землі будуть виготовлені. Але не усі, зі слів Ганни Ковальчук, документи на землю інвестори оформлять тим, хто бажає віддати ії в оренду.

f t g m

счетчики