Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Педагоги Новгород-Сіверського району взяли участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015"

Автор О.Кримова

Вчитель - це не професія, вчитель - це покликання. Саме це ще раз довели педагоги району, які взяли участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015". На базі Новгород-Сіверської гімназії №1 нещодавно було оголошено переможців районного етапу. Цього дня учні вітали вчителів піснями та віршами. В свою чергу, начальник відділу освіти Ірина Зюзько подякувала всім учасникам за високий педагогічний професіоналізм, який вони проявили під час конкурсу.

 

 

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА: "Вітаю вас усіх, всіх з перемогою. Ті, хто став лауреатами, в них все ще попереду - це лише перша спроба на такому конкурсі. А переможцям, в першу чергу, великого терпіння. Ви вже бачите, де вам потрібно щось допрацювати, щоб з обласного етапу ви також приїхали переможцями".

Всеукраїнський конкурс буде проведено в 5 номінаціях. Переможцям першого етапу в номінації «Українська мова і література» стали Наталія Кравцова (вчитель гімназії №1) та Антоніна Петрученко  (вчитель Орлівського НВК). В номінації «Хімії» стали переможцями Ольга Овсюк (вчитель гімназії №1) та Зінаїда Какубова (вчитель Печенігівського НВК). Лариса Сластьон (вчитель гімназії №1) та Андрій Гусар (вчитель Смяцької ЗОШ) стали кращими в номінації «Правознавство». А в номінації «Образотворче мистецтво» перемогу поділили 2 учасниці: Тетяна Канторіз (вчитель гімназії №1) та Марина Шлапак (вчитель Биринського НВК). На всіх переможців чекає другий тур, обласний, який буде проходити в грудні 2014 - січні 2015 року. Тетяна Канторіз працює в школі 20 років, і вже втретє бере участь у конкурсі "Вчитель року". Для неї це нагода зустрітись зі своїми однодумцями та наповнити себе чимось новим та цікавим.

Тетяна Канторіз - переможець І етапу конкурсу "Учитель року 2015" у номінації "Образотворче мистецтво": "Я не можу сказати, що це було страшно. Важкість і складність цьогорічного конкурсу полягала в тому, що він вимагав нових знань від учителя: створення блогу. Перемогти у будь-якому конкурсі неважко: все, що для цього треба - просто залишатись самим собою, додати до цього незвичності і творчості (тобто підійти до виконання завдання не так, як усі), і все - ви переможець.

Вчителька правознавства Лосківської ЗОШ, Олеся Коваленко, бере участь в такому конкурсі вперше, і вважає, що такі заходи збагачують досвід вчителя.

Олеся Коваленко - лауреат І етапу конкурсу "Учитель року 2015": "Я перший раз приймаю участь в цьому конкурсі. Для мене це було дійсно важко, тому що сайт в мене був свій, але треба було дуже багато часу приділити цьому сайту: всі матеріали потрібно було додавати. Тим паче, що тут всі вчителі такі, які вже приймали участь дуже багато разів. Для мене це дійсно перше випробування, але воно мені дало, можливо, більше досвіду, більше практики. Наступним учасникам я б побажала, якщо людина має намір приймати участь у конкурсі, то вона повинна готуватись набагато раніше".

{youtube}nD6Q8E5T8Lc{/youtube}

f t g