Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-Сіверська спортсменка Валерія Єрошенко на Міжнародному турнірі з боксу здобула золото

Автор О.Лельотко

Н-Сіверська спортсменка Валерія Єрошенко повернулась додому з золотом з Міжнародного турніру. Змагання проходили в Чернігові. У них брали участь кращі боксери з України та Білорусі.

 

Другий рік поспіль в Чернігові проходить Міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті Заслуженого тренера України Руслана Ахметовича Саїда. В цьому році на обласному ринзі за звання переможців змагалися спортсмени з Чернігівської, Київської, Вінницької та Харківської областей, а також боксери з республіки Білорусь. У турнірі брали участь хлопці і дівчата. Н.-Сіверський представляли вихованці Віктора Балабка: Валерія Єрошенко та Андрій Тимошенко. Відкрили турнір найменші учасники змагань. Після них проводили поєдинки хлопці та дівчата категорій "Юніори" та "Молодь". Наша землячка Валерія Єрошенко зустрічалася на ринзі з суперницею з Києва, і вийшла з бою переможницею.

 

 

Валерія Єрошенко: "Цей бій був важким. Різниця у вазі з моєю суперницею була значною, для мене це було важко. Я думала, що програю. Перший раунд я програла. Завдяки підтримці тренера, якось справилась, згадала про свій бойовий характер і перемогла".

Другому Н.-Сіверському боксеру, що брав участь у Міжнародному турнірі, Андрію Тимошенку пощастило менше, ніж Валерії. Він боксував у ваговій категорії 81 кг. Вага Андрія була значно менша, ніж у суперника - це і вплинуло на кінцевий результат поєдинку.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Він повинен був боксувати з білорусом, але суперник захворів. В дуже короткий термін підбирали йому іншого суперника. Знайшли з Вінниці, але з іншої вагової категорії - хлопець, який боксує в полутягах 81 кг. Андрій боксує у ваговій категорії 75 кг, а важить взагалі 73 кг. Різниця була близько 7 кг. Бій був рівний, але Андрій не міг змагатись з цією перевагою фізичних даних - програв".

Валарія і Андрій хоча вже не навчаються в Н.-Сіверському, систематично приходять на тренування. На змаганнях різних рівнів представляють рідне місто. Вихованці Віктора Балабка планують протягом року підвищити свої результати: Валерія з другого дорослого розряду до КМС, Андрій з КМСУ до майстра спорту. Ми сподіваємось, що нашим боксерам все вдасться.

f t g