Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Учні та вчителі Блистівського НВК взяли участь в акції «Лист пораненому»

Автор О.Стеценко

Десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться зараз на передовій, вони захищають від терористів свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. На превеликий жаль сотні з них отримали поранення та перебувають на лікуванні в шпиталях і лікарнях. Для того, щоб підтримати на відстані бійців, започатковано Всеукраїнську акцію «Лист пораненому», в якій також взяли участь учні та вчителі Блистівського НВК.

 

Ірина Довбня – учениця Блистівського НВК: «Учні нашої школи взяли активну участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому». Наш вчитель Терешенко Валерій Миколайович був мобілізований до української армії і своїми малюнками ми хочемо підтримати наших захисників Вітчизни. Ми їх пам’ятаємо і пишаємося ними».

Кожен малюнок, адресований нашим захисникам, зроблено в патріотичній жовто-блакитній гамі. Всі діти під час створення свого шедевру прагнули лише одного – миру в нашій країні.

Олександр Грицин – учень Блистівського НВК: «Ось мій малюнок, я його намалював для бійців, щоб вони одужували швидше і поверталися всі живі і здорові».

Саме зараз військовослужбовцям як ніколи потрібна увага, ласкаві та теплі слова підтримки, повага та любов небайдужих людей. Тому всі охочі підтримали солдатів, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань та знаходяться на лікуванні, спільними зусиллями сприяють скорішому відновленню їх моральних та духовних сил за допомогою малюнків та навіть власноруч написаних віршів.

Лілія Бузручко - учениця Блистівського НВК: «Шановні наші солдати! Ви достойно б’єтеся за правду, за правду України. Ми вболіваємо за вас, підтримуємо і віримо, що у вас все вийде. Ми вас любимо. Переможіть наших ворогів, адже скільки болю та сліз вони принесли вам. Тримайтеся до кінця! Ми в вас віримо! Слава Україні! В одну команду ми віримо, за одну команду вболіваємо! В біді ніколи не залишимо. Ви – воїни світла і ми завжди з вами».

f t g