Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На засіданні круглого столу підбили підсумки допомоги учасникам АТО

Автор І.Радковець

На засіданні круглого столу зібрались представники державних установ, волонтери, представники військового комісаріату, місцева та районна влада, учасники АТО, рідні учасників АТО та небайдужі люди. Волонтерська організація «Новгород-Сіверщина для своїх» відзвітувала роботу та надану допомогу військовослужбовцям. Під час проведення акції їм вдалося зібрати кошти на суму 27 тисяч 657 гривень.

 

Інна Щербакова – офіційний представник громадської організації «Новгород-Сіверщина для своїх»: «З них 18190 гривень пішло на одяг та обмундирування - це спальні мішки, палатки, те, що ми в силах купити. Закуплені медикаменти на 3586 гривень 70 копійок, засоби особистої гігієни 635 гривень 40 копійок. На продукти і цигарки було витрачено 1425 гривень 60 копійок».

Загалом вдалося надати допомогу 24 військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО. Наразі сподіваються на допомогу 5 чоловік райвідділу, що відправляються в Дебальцеве. Присутні під час зустрічі учасники АТО розповіли, чого найбільше потребують військовослужбовці на передовій.

Геннадій Парола – учасник АТО: «Там не вистачає кожному по-різному, комусь одягу не вистачає, кожного по-різному озброювали. Якщо нас озброювали певним обмундируванням, то 13 батальйон Чернігівський, харківські, сумські хлопці у них свої загони, своє обмундирування. Там ми пробули рівно 3 тижні, а потім, на жаль, підірвались на БТРі. Волонтери все роблять правильно, вони роблять все індивідуально для кожного чоловіка. Є волонтери, що передають все масово, тоді багато не доходить до хлопців, а наші волонтери висилають все індивідуально».

Як зазначила на засіданні круглого столу начальник управління праці та соціального населення РДА Галина Гавриленко, люди, які брали участь у проведенні АТО, будуть прирівняні до учасників бойових дій. Також вони можуть отримати земельні ділянки земель державної та комунальної власності, додала начальник відділу Держкомзему Ганна Ковальчук. Працівниками районної лікарні зібрана певна сума коштів, яку через волонтерів хочуть передати військовим. Звернув увагу присутніх до залучення в наданні допомоги голова районної ради Олег Бондаренко.

Олег Бандаренко – голова районної ради: «Популяризація волонтерського руху - це дуже добре в нашому місті, нашому районі. Також хочу подякувати волонтерській групі, я скажу, це дуже велика сума як для нашого міста, знаючи про те, які у наших людей доходи. Назбирати майже 30 тис. грн. -  це дуже велика справа».

 

f t g