Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Триває акція "Зігрій солдата"

Автор Н.Приходько

Акція "Зігрій солдата" триває в Державній гімназії ім. Ушинського. І вже 6 жовтня 96 в'язаних шкарпеток передали членам волонтерської групи "Н-Сіверщина для своїх". Згодом теплий одяг буде відправлений нашим бійцям в зону АТО.

 

Надворі вже досить холодно. Вночі, взагалі, інколи стовпчики термометрів опускаються нижче нуля, тому все частіше замислюєшся: як там наші захисники без теплих домівок, а дуже часто - і теплих речей. Такі думки об'єднали багатьох українців в прагненні зігріти бійців, які знаходяться в зоні бойових дій. На Новгород-Сіверщині також знайшлися люди, небайдужі до проблем військових. Чи не найактивнішими патріотами виявилися діти. Зокрема, учні Державної гімназії імені Костянтина Дмитровича Ушинського ініціювали проведення акції "Зігрій солдата", під час якої діти, їх батьки, вчителі та вихователі власними руками в'язали теплі шкарпетки. Хто не мав змоги в'язати - купували шкарпетки, та приносили ще інші теплі речі. Вихователь гімназії Світлана Чмихун в'язала тиждень, з любов'ю і турботою, у кожну вільну хвилинку. Шкарпетки вийшли дуже гарні і, навіть, з патріотичним надписом.

Світлана Чмихун - вчитель Державної гімназії ім. К.Д. Ушинського: "В нашій школі триває акція "Зігрій солдата". Учні і вихователі, а також колектив гімназії також займався виготовленням шкарпеток. В мене виникла ось така ідея, зробити надпис "Героям Слава". Я вважаю, що для солдата для якого вони підійдуть, це буде дуже приємно і зігріє його у важкий час".

Педагог-організатор Катерина Овчиннікова каже, що для того, щоб підтримати військових ще і морально, вони в кожну пару шкарпеток вкладають маленькі листівки від учнів: хочемо миру, ми вас любимо, повертайтесь живими. Іноді з помилками, але щирі дитячі листи, можливо, комусь нагадають про власних дітей, які залишились вдома, або просто зігріють душу в найважчі хвилини.

Катерина Овчиннікова - педагог-організатор Державної гімназії ім. К.Д. Ушинського: "В ході нашої акції "Зігрій солдата", ми вже маємо конкретні результати - це 96 пар шкарпеток, саме в'язаних, які зв'язали наші гуртківці, весь наш гімназійний колектив. І ми хочемо передати ці шкарпетки безпосередньо до пункту призначення, а саме волонтерам які доправлять нашим солдатам. І будемо дуже сподіватися що вони їм не знадобляться, що більше ми відправляти нічого не будемо, бо наші хлопці повернуться додому".

Вчора всі ці шкарпетки, а також теплі речі були передані членам волонтерської групи "Новгород-Сіверщина для своїх". Волонтери висловили велику вдячність учням і працівникам гімназії, які вже неодноразово беруть участь у різних заходах, спрямованих на допомогу військовим.

Олена Бурико - волонтер: "Вже відправлені посилки для наших службовців, і сподіваємось, дійсно, що вони не знадобляться, що вони повернуться додому і ми будемо зігрівати їх вже дома. Ми дуже вдячні що наші діти такі патріотичні, що вони розуміють те, що відбувається зараз у країні і всіляко хочуть сприяти цьому".

Учасники акції та волонтери сподіваються, що теплі речі та щирі дитячі листи допоможуть нашим військовим, які сьогодні знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

f t g