Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відкрито меморіальну дошку А.З.Бородіну

Автор О.Стеценко

З нагоди святкування Дня вчителя, в Новгород-Сіверській гімназії №1, було відкрито меморіальну дошку  Адольфу Захаровичу Бородіну. Людині, яка присвятила роботі в школі близько 52 роки

Лише один раз на рік деякі учні, згадуючи слово «вчитель», не здригаються від думки про контрольну роботу чи домашнє завдання, а з посмішкою на обличчі  вітають його з професійним святом - Днем вчителя. Аби вшанувати пам'ять Адольфа Захаровича Бородіна – талановитого вчителя, який 52 роки свого життя присвятив роботі в Новгород-Сіверській гімназії №1, було відкрито меморіальну дошку. З цього приводу зібралася велика кількість людей, які тим чи іншим чином знайомі з педагогічною діяльністю творчої особистості, математика від Бога, людини яка до останнього подиху підтримувала творчі зв'язки з колективом школи – Адольфа Захаровича Бородіна.Адольфа Захаровича називали учителем всіх учителів, не тільки першої школи, а й всього району якому 1 жовтня цього року виповнилося б 93 роки. Символічним є те, що саме в ці осінні дні, напередодні Дня вчителя було відкрито пам' ятний знак.

Віра Мокрякова - директор Новгород- Сіверської гімназії №1: "Сучасні вчителі і учні, підтримали цю ідею. Ми вдячні, що випускники які закінчили школу багато років тому назад, пам'ятають цього вчителя, вони прийшли з цією ідеєю, дійсно великою ідеєю. Ідеєю увічнити пам'ять вчителя, ідеєю увічнити вчителів всіх років, всіх поколінь в цій дошці."

Пощастило навчатися у такого талановитого вчителя математики як Адольф Захарович і заступнику міського голови Павлу Плотнікову. Він зазначив, що образ такої людини залишиться в пам’яті назавжди.

Павло Плотніков - учень Адольфа Бородіна, заступник голови міської ради: "Це та людина яка скільки б років назад не закінчила школу, в нашій пам'яті це залишається такий світлий образ, дуже чуйної, мудрої, розсудливої людини, людина яка могла як вчитель знайти підхід до будь якого учня. І впевнений, що ця дошка вона буде уособлювати образ всіх вчителів, які віддали свою працю, частку свого серця й душу цій нелегкій справі."

Привітала присутніх з професійним святом і начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Зюзько. Побажала міцного здоров’я та попрохала пробачення за те, що не завжди вистачає часу приділити належну увагу вчителю, тому хто відкриває перед нами великі двері в доросле життя.

f t g