Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-сіверці не дуже активно долучилися до процесу мобілізації

Автор Н.Приходько

Від оголошення першої мобілізації в Україні пройшло майже півроку і нещодавно закінчилась вже третя хвиля мобілізації. Як розповів військовий комісар Олег Отрощенко, новгород-сіверці не дуже активно долучилися до цього процесу і загалом з двох районів, Семенівського та Н.-Сіверського, за цей час було мобілізовано півтори сотні чоловіків.

Олег Отрощенко - військовий комісар Н.-Сіверсько-Семенівського об'єднаного військового комісаріату: "Хочу довести до вашого відома, що 3 хвиля мобілізації закінчилася. За період мобілізації, з березня місяця до сьогоднішнього дня, було направлено до Збройних Сил України приблизно 155 чоловік. На сьогоднішній день деякі чоловіки вже побували в зоні АТО і їм була надана відпустка, після чого вони знову повернулися до своїх підрозділів."

 

Якщо мобілізовувалися новгород-сіверці не дуже жваво, проте чимало сіверян, а це і окремі люди, підприємці, організації, виявили великий рівень патріотизму та значно підтримали і підтримують Збройні Сили України, та зокрема тих наших земляків, хто служить в зоні АТО.

Олег Отрощенко - військовий комісар Н.-Сіверсько-Семенівського об'єднаного військового комісаріату: "Хочу подякувати місцевій владі м.Н.-Сіверський, а також керівникам підприємств, таким як Засько Микола Михайлович з Державного лісгоспу, Охріменко Юрій Іванович, керівникам підприємств та організацій, які знаходяться на території району, а це Агроінвестиції, Агріколхолдинг, підприємцям нашого міста, всім без винятку, які приймали участь і приймають на сьогоднішній день у підтримці наших Збройних Сил. Висловлюю щиру подяку і сподіваюся, що цю роботу вони як проводили так і будуть проводити не для військового комісаріату, а для наших чоловіків, яких ми відправляємо до Збройних Сил України".

Мешканці нашого району занепокоєні, мобілізація завершилась, а чоловіків і далі запрошують до військомату. Олег Леонідович зазначив, що перейматися з цього приводу не варто, адже це робиться з метою, щоб вони пройшли медичну комісію та стали на облік у військоматі, аби знати скільки в районі чоловіків придатних до військової служби.

 

f t g