Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Патріотична акція «Діти Сіверщини – українським воїнам»

Автор О.Стеценко

Стартувала патріотична акція "Діти Сіверщини - українським воїнам", з метою підтримки захисників, які боронять незалежність та цілісність нашої держави. Учні гімназії №1 та вчителі вирішили провести виставку речей, які можна було придбати всім, хто на неї завітав.

Наталія Умняшкіна – вчитель Н.-Сіверської гімназії №1: «Сьогодні проводимо благодійний ярмарок на підтримку наших бійців в зоні АТО. Ініціаторами були самі учні, до акції долучилися небайдужі гімназисти та вчителі. На розпродаж принесли поробки, м’які іграшки, книги, прикраси, квіти. Нам важливо показати, що гімназія - єдина патріотична сім’я, яка підтримує солдатів, що перебувають в гарячих точках військових протистоянь в Україні».

 

Речі, які принесли учні на продаж, задовольняли найвибагливіших покупців. Найменші школярі наввипередки хотіли придбати м'які іграшки, володарки витонченого смаку милувалися прикрасами з бісеру. Найбільш вигадливі на виставку-продаж принесли із дому хто каструлю, хто батарею з мобільного телефону, та найбільше здивував телевізійний пульт. А один з учнів 5-А класу, Павло Беденок, вдома розбив скарбничку, а гроші, які збирав півтора роки, приніс до школи.

Деякі з книжок на виставці вподобали собі і вчителі, аби поповнити в майбутньому шкільну бібліотеку. Під час акції лунали пісні про Україну у виконанні учениць. Та найбільше захоплення викликав патріотичний боді-арт, тому майже у кожного на щоці майоріли блакитний та жовтий кольори державного прапору. Учениця 8-го класу в своєму листі до пораненого написала вірш.

У ході акції зібрано 2230 грн. Отримані кошти будуть направлені на потреби захисників у зону АТО, та на лікування поранених випускників гімназії: Пароли Генадія та Зюзька Володимира, які перебувають у шпиталях.

f t g