Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Урочистості до свята 8 Березня

Автор Н.Скляренко

8 березняЖінка - мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах.   Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають.   Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок від чоловіків та дітей в переддедень 8 Березня на урочистостях та концерті, які відбулися в районному будинку культури.

У фойє районного будинку культури вихованці станції юних натуралістів районного будинку школярів підготували виставку робіт. На розсуд глядачів діти представили серветки, плетені з  лози та бісеру, поробки, малюнки та ікебани. Для жінок в переддень 8 Березня лунали найщиріші слова поздоровлення від голови районної державної адміністрації В'ячеслава Кауфмана.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Дорогі жінки, бажаю вам ніколи не втрачати вашої жіночої сутності, чарівності, досягти високої шани в суспільстві, бути для чоловіків немеркнучим ідеалом, мати щастя в дітях. Міцного вам здоров'я, довголіття, квітучої молодсті і краси, нехай доля завжди посміхається, а чаша вашої душі наповнюється любов'ю, добротою, лагідністю. Подальших успіхів вам у праці на благо України"

Веселого настрою і тепла у душі жінок додали слова вітань від дітлахів.

Щирим сміхом наповнився зал, коли на сцену вийшли купідончики, на святковому вечорі лунали українські пісні від "Сіверських перлинок", колектив "Джерельце" представив багато танцювальних композицій, а наприкінці концертної програми всіх присутніх розчулив вірш, який декламувала Лариса Веремієнко.

f t g m

счетчики