Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День народження гімназії

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Автор О.Харькова

День гімназіїДругого березня виповнилося 187 років з дня народження видатного педагога, нашого земляка К. Д. Ушинського. Його ім'я носить одна з гімназій Новгород-Сіверського. В середу там відбулось традиційне свято - День народження гімназії.

Школа - дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. В державній гімназії імені Костянтина Ушинського стало доброю традицією відзначати найулюбленіше свято гімназистів - День гімназії  - саме в день народження видатного земляка. Цьогоріч до участі в святкуванні долучилися усі гімназисти. Юні художники готували стінівки, майстрині народної творчості влаштували чудову виставку своїх робіт, спортивні змагання виявили найспритніших, а на сцені мали змогу проявити себе аматори народного мистецтва. Цікаві заходи, що проходили другого березня в навчальному закладі, були не схожі один на одного. Завершився ж святковий день чудовим концертом. Великою родиною зібралися в актовій залі навчального закладу педагоги, вихованці та їх батьки, випускники гімназії та її співробітники. "Ми ще юні. Нам лише сім років",  - зазначив директор навчального закладу Олександр Пшеничний, вітаючи зібрання. "Однак не слід забувати, що державна гімназія відновилась на знак поваги до тієї давньої гімназії, яка у своєму житті вже пройшла як навчальний заклад більше двохсот років".

Олександр Пшеничний - директор державної гімназії ім. К. Д. Ушинського: "Ми сьогодні складаємо конкуренцію будь-якому навчальному закладу району, області, а, можливо, й України, бо ми приймаємо в своїх стінах гостей з різних куточків держави, які з вдячністю відгукуються про те, що вони бачать у цих древніх стінах, про наших дітей, про їхні здобутки, про їхні досягнення, про їхній моральний вигляд, про їхню душевність, привітність і всі найкращі людські риси".

І дійсно, для педагогів цього навчального закладу найголовніше - не відмінні оцінки дітей, а те, щоб їх вихованці та випускники завжди залишалися людьми.

Олександр Пшеничний - директор державної гімназії ім. К. Д. Ушинського: "І сьогодні в цей святковий день я хочу побажати всій нашій гімназійній сім'ї , до якої я відношу і учнів, і педагогічний колектив, і батьків. терпіння, взаєморозуміння, взаємоповаги , наполегливості, бо сучасне життя дуже складне. І хай збуваються всі ваші мрії,  хай вам у всьому щастить".

f t g m

счетчики