Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Багатодітним сім’ям району вручили подарунки

Автор Н.Приходько

11 представників нашого району, в яких виховується 5 та більше дітей, отримали подарунки, придбані Департаментом сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації. Набори посуду та постільна білизна стали приємною несподіванкою для багатодітних родин.

 

 

В Н.-Сіверській районній державній адміністрації відбулося вручення подарунків сім'ям, які мають 5 та більше дітей. На заході були присутні 11 представників багатодітних родин. Як зазначила голова РДА Олена Мовчан, закупівля подарунків Департаментом сім'ї, молоді та спорту ОДА в досить складний для країни час стала приємною несподіванкою.

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської РДА: "Якщо ви маєте стільки дітей, то ви точно знаєте, що це промисел Божий. Дякуємо, що нам виділили в цей період, коли у нас скорочуються всі проплати, йде економія коштів. Ми були просто здивовані".

Завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Неля Чугаєва розповіла, що такі заходи проводяться у відповідності з програмою "Стратегія демографічного розвитку Чернігівської області до 2015 року", в якій один з пунктів присвячений всебічній підтримці багатодітних сімей, в яких виховується 5 та більше дітей.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Станом на сьогодні у нас в районі таких сімей 19. Я хочу сказати, що донедавна у нас була одна сім'я, у якій 7 дітей, зараз таких сімей дві. Ще у нас 6 сімей по 6 дітей і, відповідно, 11 сімей, де 5 дітей. Ось підтримка таких сімей нам доручена: вас підтримати, вручити подарунки, які відповідно до програми були закуплені в області і направлені на всі райони. На наш Н.-Сіверський район також направлено такі подарунки".

Шестеро дітей і всі - хлопчики, має мешканка с. Араповичі Людмила Вакуленко. Найстаршому пішов вже 19 рік, найменшому буде 4. Виховувати стількох дітей, а особливо хлопчиків, каже жінка, досить важко, але водночас і легко, адже діти допомагають один одному.

Людмила Вакуленко - багатодітна мати: "Легко, тому що багато допомоги від старших до молодших. А важко, так як одна мати, а всі чоловіки, разом з чоловіком. Дочки немає і вся робота по господарству покладається на матір. Дуже тяжко. Діти – це все, це небо, це земля, щастя, радість для мами, коли вони всі усміхнені, задоволені. Коли вони вранці всі розійдуться - погуляти, побігати, а ввечері зберуться, обнімуть мене, поцілують зі словами: "Дякуємо мамо, що Ви є".

Набір посуду та постільна білизна сподобалася всім запрошеним. Ті ж сім'ї, які приїхати не змогли, обов'язково отримають свої подарунки.

f t g