Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чулатівці відзначили День села

Автор О.Стеценко

День села - сонячне свято для тих, хто витрачає багато часу та сил за для того, щоб вдихнути нове життя в своє рідне село.  Нещодавно таку визначну дату святкували жителі села Чулатове, Н.-Сіверського району. Щоб отримати частку позитивних емоцій люди з’їжджалися із сусідніх сіл.

Голова районної державної адміністрації Олена Мовчан під час привітання звернула увагу на те, що історія всієї країни залежить від участі кожного з нас. День села розпочали теплими словами привітань.

 

Олена Мовчан - голова Н.-Сіверської РДА: "Я хочу щоб ви відчували, що ви потрібні своїй країні, я хочу щоб ви відчували, що ви потрібні один одному, я хочу щоб ви бачили, відчували,цінували тих людей, які  вам допомагають. Не у всіх селах є такі меценати як у вас. Небо сьогодні чисте, безхмарне, немає вітру, дощу, і я хочу щоб ваше життя таке було".

Заступник голови РДА з гуманітарних питань Борис Домоцький нагадав присутнім нелегку історію, яка спіткала село та наголосив, що проведення таких заходів сприяє згуртованості сільської громади.

Борис Домоцький - заступник голови Н.-Сіверської РДА з гуманітарних питань: "Не оминула цей край руїна і радянська, і фашистська. Гинули люди, пам'ятки історії, але те, що робите ви, те, що роблять ось такі меценати, які піднімають цей край, це дуже добре і за це не може нарадуватися душа всіх тих гостей, які прибувають на це свято. Нехай вам щастить, нехай до тих пір до яких буде існувати наша українська громада цьому поселенню допомагає Бог".

Українські пісні про рідний край у виконанні українського народного хору "Жайвір" з м. Шостка, виїзна торгівля, конкурси для дітей з батьками та надувний батут - це все чекало на мешканців села Чулатове. Вже не в перше організацією святкування дня села займається Анатолій Кравцов, який народився та провів своє дитинство в селі Чулатове.

Анатолій Кравцов - меценат: "Ми вирішили святкувати саме на початку жнив, коли у людей є час відпочити перед збиральною компанією. Сьогодні воно проходить вже третій рік поспіль і я вважаю, що з кожним роком воно стає все краще й краще".

Як зазначив голова районної ради Олег Бондаренко такий детальний підхід до організації святкування Дня села потрібно брати за приклад.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Забезпечено дозвілля для наших маленьких мешканців, організовано виступи відомих односельців, котрі є меценатами, бізнесменами, котрі вкладають гроші в село. При організації таких свят в інших селах є багато чому повчитися і люди спілкуються, люди позитивно та патріотично налаштовані".

f t g