Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Керівництво обласного ДАІ проводить прийоми громадян у райцентрах

Автор Г.Король

Особистий прийом мешканців Новгород-Сіверського провело обласне керівництво державної автоінспекції. Виїзний захід влаштували на базарній площі міста і всі бажаючі мали змогу звернутися зі своїми запитаннями.

 

Основним завданням служби державної автоінспекції України є гарантування безпеки дорожнього руху. Тому керівництво ДАІ в Чернігівській області приділяє значну увагу стану цього питання в регіонах Чернігівщини. Тож нещодавно обласне керівництво Державної автоінспекції провело виїзний прийом громадян у нашому місті та ряді інших райцентрів. Дана акція спрямована як на надання консультацій, так і більш практичної допомоги громадянам, які її потребують. Адже Чернігівська область - одна з найбільших в Україні і не у кожного громадянина є можливість звернутися до обласного управління ДАІ.

 

Олена Цирюк - заступник начальника відділу кадрового забезпечення та профілактичної роботи управління ДАІ в Чернігівській області: "Керівництвом ДАІ, а саме, безпосередньо, керівником ДАІ Побережцем Артуром Анатолійовичем прийнято рішення про виїзні прийоми громадян в районах Чернігівської області, з метою з’ясування ситуації, яка коїться в районі, тобто ставлення учасників дорожнього руху до діяльності районного ДАІ, проблемних питань  у сфері гарантування безпеки дорожнього руху, тем, які цікавлять населення, побажань щодо врегулювання аварійності в районі. Вже відбулися такі виїзні прийоми у Варві та Прилуках ."

На запитання сіверян відповідав заступник начальника управління ДАІ в Чернігівській області Сергій Хмельницький. До речі, звернення громадян фіксуються письмово або на диктофон і вирішуються або одразу на місті, або ж заявник отримує відповідь згодом, якщо питання потребує розгляду.

Сергій Хмельницький - заступник начальника управління ДАІ УМВС в Чернігівській обл. : "Сьогодні у нас було вже три звернення, але всі вони стосуються або реєстрації мопедів - це двоколісні транспортні засоби з об’ємом двигуна до 50 кб. см. Ну і паралельно - це відкриття категорії А1, яка дозволяє керувати цими транспортними засобами. Дуже турбує підвищення аварійності, район у нас дуже великий, а людей практично не вистачає".

Отож, подібні заходи дають можливість громадянам безпосередньо звернутися до обласного керівництва ДАІ, а співробітникам служби автоінспекції дізнатися, які проблеми турбують автолюбителів віддалених регіонів області.

f t g