Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

83 переселенці перебувають в нашому районі

Автор Н.Приходько

Ще декілька місяців тому мешканці Криму та східних областей України не могли навіть уявити, що можуть покинути власні домівки. Та нещодавні події змусили людей тікати від куль та шукати прихистку на іншій території країни, зокрема і в нашому районі.

 

Тому головою Н.-Сіверської РДА було прийнято розпорядження про додаткові заходи соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в Н.-Сіверський район. Районним планом заходів передбачено і забезпечення ведення реєстрів даних громадян та надання їм безкоштовної правової допомоги.

Оксана Синяк - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА: "Забезпечення продовження навчання та здобування освіти, відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів, надання необхідної медичної допомоги державних та комунальних закладах охорони здоров'я. Розв'язання проблем пов’язаних з їх соціальним захистом, а саме - відновлення виплати всіх соціальних виплат, пенсій, а також надання допомоги у працевлаштуванні".

Згідно з цим розпорядженням було переглянуто перелік об’єктів державної та комунальної власності, де можна тимчасово розмістити переселенців. Та, як зазначила Оксана Миколаївна, більшість з них прихистили родичі.

Оксана Синяк - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА: "На сьогоднішній день на території району, з тих хто звернувся до управління соціального захисту, перебуває 83 чоловіки, в тому числі - це 34 дитини. В основному більшість громадян, котрі переселилися, перебувають у своїх близьких родичів та знайомих, 5 сімей були розміщені у державних закладах і закладах приватної власності (одна родина розміщена в готелі "Караван", друга родина розміщена в готелі "Пасвірда", три сім'ї розміщено в гуртожитку медичного училища).

На сьогодні також є перелік приміщень, надані сільськими радами, де можуть розміститися переселенці. То ж, якщо з числа зазначених громадян є бажаючі оселитися в сільській місцевості, їм потрібно звернутися до управління соціального захисту населення, де проінформують про всі запропоновані варіанти.

f t g