Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Золото у Рівному

Автор О.Лельотко

Золото у РівномуШість юних новгород-сіверських гімнасток повернулися з рівненських змагань призерами. Золото по першому дорослому розряду виборола Аня Трапезон. У інших нагороди за ІІ та ІІІ місце.

З 24 по 27 лютого в м. Рівне проходив турнір зі спортивної гімнастики, присвячений Катерині Зеленко. У змаганнях брали участь 8 команд: три місцевих, по дві з Чернігова та Сум і одна з Новгорода-Сіверського. Наше місто представляли вісім гімнасточок. Турнір тривав два дні. Дівчата показували свої вміння на спортивному приладді та вільні вправи. По І дорослому розряду Аня Трапезон здобула найвищу нагороду.

Аня Трапезон - гімнастка : "Все, було легко, бо ми багато тренувались. Я зайняла І місце. Виконала І дорослий розряд. У мене було 85,1 балів".

По другому розряду у сіверяночки Жани Тимошенко третій результат.

Ала Говрилович - тренер зі спортивної гімнастики: "По 3 розряду виступали 3 дівчини. За команду виступала Зорина Піхенько . Вона посіла ІІІ місце. Дві дівчинки виступали в особистих змаганнях. Діана Чорноштан була другою, Надія Парфієнко - третьою. По І юнацькому розряду ІІІ місце посіла Катя Нагуло. Також виступали  найменьші - Влада Лабейкіна та Катерина Захарова. Вони посіли відповідно 6 та 4 місця".

За словами Алли Говрилович змагання пройшли на високому рівні. Всі наші спортсменочки із поставленою задачою добре впорались. Зараз аналізують помилки, які допустили під час турніру та готуються до чергових змагань.

f t g m

счетчики