Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На 15 - 20 копійок подорожчали булочки ТОВ "Новгород-Сіверський хліб"

Автор Н.Даценко

НлібНа 15 - 20 копійок з 26 лютого подорожчали вироби з борошна вищого гатунку ТОВ "Новгород-Сіверський хліб". Причиною, яку  назвав директор товариства Валентин Ємець, є постійне збільшення ціни на борошно. Подорожчання є невигідним як для покупця так, і для виробника. Перші мають відмовитися купувати дорогі булки,  перед другими через збитки може постати питання про закриття підприємства.

"Ціни підняли, - зазначив директор ТОВ "Новгород-Сіверський хліб"  Валентин Ємиць, - бо підприємству потрібні кошти на першочергові витрати і виплату заробітної плати ". Про прибутки мова не йде, з мінусом вже працюють не перший місяць. На 15 - 20 копійок подарожчали вироби з борошна вищого гатунку, ціна на хліб  залишилась тією ж.

Валентин Ємець - директор ТОВ "Сіверський хліб": "Ми трималися до останнього. Чекали, поки підвищать  ціни  конкуренти. Але підняття цін не дає можливості підприємству нормально функціонувати . Бо більше половини продукції - це вироби з житнього борошна."

Викручує руки, образно кажучи, виробнику ціна на борошно, яка росте, як сказав Валентин Ємець, не по днях, а по годинах. Ціна зранку і в обід може відрізнятися копійок на 40. Якщо так продовжуватиметься, то може постати питання про зупинку виробництва.

Валентин Ємець - директор ТОВ "Сіверський хліб": "Не хотілося б зупиняти роботу підприємства. Стримує збільшена кількість робочих місць. За останні три роки ми її  збільшили вдвічі, зараз працює більше 40 чоловік. І виключно заради цього я намагаюся  підтримувати роботу  підприємства. А хліб дорожчатиме, бо борошно дорожчає по годинах."

"На разі, - говорить директор ТОВ "Сіверський хліб", - ми не працюємо, а існуємо. Якщо підвищуватимемо ціни на вироби, втратимо покупця." Сподіваються на  підприємстві, що навесні збільшиться реалізація. "У іншому випадку,- сказав Валентин Ємець,- питання закриття підприємства постане дуже гостро".

f t g m

счетчики