Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Талановита художниця

Автор І.Радковець

33 роботи тимчасової художниці Тетяни Строгонової могли побачити всі бажаючі в Шосткинському краєзнавчому музеї. Днями там відбулась її перша персональна виставка.

Перша песональна виставка талановитої художниці дивовижної жінки Тетяни Строганової відбулась днями у Шосткинському краєзнавчому музеї. Родом Тетяна з Н.-Сіверського, але нажаль із-за відсутності приміщення у рідному місті молодій художниці довелося презентувати свої роботи в сусідньому місті Шостка. Побачити неперевершені картини до краєзнавчого музею прийшли рідні Тетяни, гості, які небайдужі до творчості. Від побаченого всі залишились задоволені.

Людмила Іванівна - мати художниці: "Я рада за неї, що у неї проявився талант. Дуже рада".

Катерина Дербенко: "Я вперше знайомлюсь з творчістю вашої н.-сіверської художниці. Мені дуже подобається, але я ще не всю виставку подивилася, тільки половину, але мені вже дуже сподобалося".

Григорій Гаврилюк: "По роботам я бачу, що вони дуже хороші. Тут передбачається і лінійна перспектива, і композиційні направлення".

Любов Таратайко: "Вона чудова художниця. Я ніколи таким Н.-Сіверський не бачила, тому що ніколи не була там взимку, навесні. Тут, я дивлюсь - чудові картини".

Заступник міського голови м. Шостки Ніна Сиваєва вручила Тетяні Строганової свідоцтво про першу персональну виставку і наголосила, що такі виставки дають можливість познайомитись з творчістю талановитих людей.

Ніна Сиваєва - заступник міського голови м. Шостка: "Виставка така. яка дає можливість познайомитися з творчістю молодої людини, але талановитої, у якої є дуже велике майбутнє. Тут особливо багато цікавих портретів. Кожен має свою особливість, вони не схожі один на одного, тому я впевнена, що така співдружність у нас буде існувати і далі і ми будемо розвиватися тільки позитивно".

Молода художниця Тетяна Строганова одна із тих, про кого говорять "Жінка може все". Малювати почала ще з дитинства. Любов до цього захоплення їй прищепив батько, який також має хист до художньої майстерності. Сама ж власниця картин зробленим задоволена, на досягнутому зупинятися не збирається і дуже вдячна всім, хто допоміг здійснити задумане.

Тетяна Строганова - художниця: "Я хочу подякувати за те. що мені надали таку можливість показати свою персональну виставку. Я буду далі працювати і старатися, ще не раз, думаю, порадую і жителів Шостки такою виставкою".

Тож будемо сподіватися, що наступна персональна виставка Тетяни Строганової відбудеться в рідному місті, але на даний час не вистачає молодим художникам підтримки та приміщення, в якому презентувати свої роботи, а новгород-сіверська земля багата на творчих людей.


f t g