Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Цілющий будиночок над бджолами

Автор Я.Мезько

Для того, щоб проведений час у бджолиній компанії приносив користь та задоволення, бджоляр із с.Бирине змайстрував будиночок над бджолами.

 

Чи не кожен з нас полюбляє поласувати медом, але окрім приємного смаку є ще багато корисних його властивостей. Варто віддати належне бджолам які старанно його виготовляють шляхом збирання нектару.

Петро Биховець - бджоляр: "Для того щоб бджоляр зібрав мед, бджолі треба принести нектар, нектар вони переробляють. Прилітає бджола,відригує нектар іншій бджолі і так декілька разів. Вони приносять нектар і потім переробляють його на мед".

Корисне для людини є навіть саме знаходження в осередку бджіл. Тому для того, щоб перебування людини з бджолами було не лише корисним, але й комфортним бджоляр Петро Биховець змайстрував будиночок над бджолами.

Петро Биховець - бджоляр: "Будинок для бджіл зроблений в цьому році для випробування. Тут відбувається аромотерапія, запах прополісу, запах бджіл заспокоює. Вночі стоїть гул бджіл, якщо першу ніч ночувати то можна і не заснути. Запах заспокоює. З тих пір коли я почав тут ночувати забув про пігулки, я не хворію ".

Не можна передати словами цей запах який надходить з будиночка над бджолами. Я раджу кожному з вас хоч раз у своєму житті побувати у такому будиночку.

f t g