Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чи готові наші жителі допомогти переселенцям?

Автор О.Кримова

Понад чотири тисячі людей змушені були виїхати зі сходу України. Такі дані оприлюднило Міністерство соціальної політики. Чоловіки, жінки та діти, що рятуються із зони антитерористичної операції, масово шукають притулку в небайдужих людей. А чи готові прийняти переселенців зі сходу жителі міста Новгород-Сіверський, дізнавалась наша знімальна група.

 

Події на сході України не можуть не хвилювати серця людей. Масово цю територію покидають мирні жителі. А чи готові наші жителі допомогти переселенцям і чим?

«Будемо допомагати чим зможемо».

«Готові. У нас є дім. Там ніхто не живе. Картоплею. У нас город».

«Допоможемо житлом, продуктами».

«У мене є ще одне житло. Нехай приїжджають. Поселю, нехай живуть. Продуктами можу».

«Наші діти живуть і в Росії, і в Україні, так що ми всім раді. Люди не вині у тому, що сталося. Це наша влада».

«Підтримаємо. Житла в селах багато. Нехай приїжджають. Допоможемо людям. Куди ж їм дітися, якщо війна іде».

В цей нелегкий час для нашої країни ми, українці, повинні допомагати один одному, особливо жителям сходу України, адже зараз вони найбільше цього потребують.

Валентина Суровицька - головний спеціаліст районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді: "У зв'язку зі складною ситуацією на сході України звертаємось до всіх громадян нашого міста та району з проханням обміркувати можливість надання притулку сім'ям з Донецької та Луганської областей. Усім, хто має бажання прийняти на тимчасове проживання сім'ю до себе, просимо звертатися до районного центру соціального центру служби сім'ї, дітей та молоді, який знаходиться в приміщенні міської ради, або дзвонити за телефоном 2-13-91".

Будемо сподіватися, що незабаром воєнні дії завершаться і запанує мир в нашій Україні.

«Я за мир в усьому світі. Я не хочу війни».

f t g