Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

13 адмінпротоколів складено з початку року на іноземних громадян, які перебували на території нашого району незаконно

Автор О.Лельотко

Нелегали13 адмінпротоколів складено з початку року на іноземних громадян, які перебували на території нашого району незаконно. Щороку чимало іноземних громадян та осіб без громадянства прибувають на територію нашої держави поза пунктом пропуску або ж знаходяться в країні нелегально. В нашому районі за два місяці складено вже 13 адмінпротоколів.

Сергій Ковалевський – начальник сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб: "Затримано нелегальних мігрантів, які  прибувають на територію   України та прибули незаконно на територію України. В минулому році 2 адміністративних правопорушення. Іноземні громадяни були видворені за межі України в добровільному порядку. В тому році виявлено 4 таких порушення."

На правопорушників склали адмінпротоколи та в добровільному порядку видворили за межі України. Всі порушники-громадяни з республік колишнього СРСР.

Сергій Ковалевський – начальник сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб: "Це громадяни, які прибули на територію України поза пунктами пропуску та ті, що не мають постійного місця проживання, ведуть аморальний спосіб життя. Такі громадяни декілька разів притягувались до адмінвідповідальності. І за грубе порушення правил перебування на території України були оформлені документи на видворення."

Примусове видворення іноземних громадян відбувається на підставі постанови адміністративного суду.

f t g m

счетчики