Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Здорове дитинство - це національне багатство країни

Автор О.Кримова

В поточному році на Чернігівщині планується оздоровити та відправити на відпочинок майже 65 тисяч дітей області, що становить 73,9%. На оздоровлення дітей приймуть 26 заклади, які зараз активно готуються до початку сезону. Відпочинок дітей та учнівської молоді забезпечать одне наметове містечко, 13 таборів праці й відпочинку та 507 таборів з денним перебуванням. Докладніше про оздоровлення та відпочиною дітей новгородсіверщини дивіться далі

Здорове дитинство - це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Літо є найбільш сприятливим періодом для укріплення здоров'я, загартування та всебічного розвитку дитини. Цього року в Новгород-Сіверському районі планують охопити оздоровленням та відпочинком 73% всіх школярів. Серед них особливої уваги потребують діти які відносяться до соціально-вразливих категорій. Майже кожного року діти з таких сімей відпочивають в Криму або на півдні України і залишаються задоволеними після відпочинку та оздоровлення.

Надія Парфієнко: "Я їздила на відпочинок до різних санаторіїв, по два рази на рік перший раз їду сама,а другий раз ми їдемо відпочивати сім'є. Їздила в Миколаївську область "Космос" в "Артек"".

Дмитро Лисиця: "Я був в "Молодій Гвардії" та в п’ятому класі їздив в санаторій "Бердянськ". Найбільше мені запам’яталося як я їздив в санаторій "Молода Гвардія" там було більш цікаво. Я знайшов там багато нових друзів нас водили до кінотеатру, в цирк".

Вікторія Щербак: "В тому році я відпочивала в санаторії "Іскра" в місті Євпаторій мені там дуже сподобалося. Я хочу поїхати до Криму тому, що там багато свіжого повітря, там є гарні табори відпочинку".

Микола Шабетя: "Я їздив в табір "Артек" мені там дуже сподобалось. Були різні екскурсії ходили на море. Я б хотів поїхати на Чорне море".

За словами завідувача сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА діти соціально вразливих категорій мають змогу оздоровлюватися в Одеській області в санаторії "Сперанца", "Молода Гвардія" в Миколаївській області "Космос" тощо. У зв'язку з складною ситуацією в країні, всі оздоровчі заклади півдня України знаходяться під цілодобовою охороною задля безпеки та повноцінного відпочинку дітей.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Санаторії які пропонують оздоровчі послуги нашим дітям, в документах які вони надсилають обов’язково вказано як облаштована охорона санаторія. "Молода Гвардія" вже прислав документ за підписом генерального директора про те, що цілодобово йде охорона даного закладу, що діти під наглядом 3 педагогів організаторів і всі заходи проводяться на території даного закладу".

Діти які стоять на диспансерному обліку в дитячій консультації потребують не лише відпочинку, але і комплексного оздоровлення організму, тому вони направляються на санаторно-курортне лікування за профілем.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Для дітей які перебувають на обліку звісно краще санаторно-курортне лікування. В нашому районі такий санаторій - це "Пролісок" було 17 путівок 12 вже забрали і ще 5 путівок у нас залишається. Тобто ви можете звертатися чи безпосередньо до мене, чи до дитячої консультації і вам ці путівки будуть надані."

Тож діти Новгород-Сіверського району протягом літа мають змогу добре відпочити, оздоровитися та з повними силами 1 вересня прийти до стін школи на свято Першого дзвоника.

f t g