Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

11 золотих медалей привезли н.-сіверські боксери

Автор О.Лельотко

Бокс11 золотих медалей вибороли новгород-сіверські боксери у відкритому чемпіонаті Шостки. У змаганнях брали участь шість команд.   Зараз наші спортсмени готуються до чемпіонату області.

Нещодавно в місті Шостка пройшов відкритий чемпіонат з боксу. У ньому брали участь 6 команд: 4 місцеві, по 1 з смт. Дружба та з Н.-Сіверського. Наше місто представляли 14 спортсменів. Деякі з них вийшли на ринг вперше. Серед новачків Данило Сисоєв, Руслан Бондаренко, Антон Сватко, Станіслав Ковальов, Назар Хохленко. Також брала участь вперше Анастасія Шпанюк. Так як серед дівчат суперниць не було, вона провела поєдинок з хлопцем і перемогла. Завоювали золото 11 новгород-сіверців. Серед найменших: Данило Сисоєв, Руслан Бондаренко та Назар Хохленко. Легко подолали суперників наші досвідчені боксери Владислав Жура та Олексій Зеляк. За явної переваги Кирила Шпанюка зупинили бій у 3 раунді. Андрій Тимошенко відбоксував лише 20 секунд. Він відправив суперника у два нокдауни і став переможцем за короткий час. У 1 раунді виграв бій і Владислав В'язовик. Цей турнір для наших боксерів був підготовчим до чемпіонату області серед юніорів, що пройде 11 - 12 березня в Чернігові. За результатами обласних змагань відбиратимуть в збірну на чемпіонат України.