Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Привітання ветеранів

Автор В.Мельник

Їх з кожним роком стає менше, але ті, хто залишився, ніколи не забувають усі жахіття слова "Війна" і все тепло довгоочікуваного слова "Перемога". Ветерани Великої Вітчизняної війни, -  велич їхнього подвигу до 9 травня не залишає поза увагою наша влада, вітаючи героїв із цим славетним днем подарунками та теплими словами.

 

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "У минулому році було близько ста учасників бойових дій. У цьому році залишилось 84. Дай Бог всім здоров'я, поклін їм за те, що вони зробили для нас і наступного покоління!"

Так важливо пам'ятати про героїчній вчинок 1945 року, тоді ще юнаків, які закривали власними грудьми рідну землю від загарбників і вистояли в кровавій битві, даруючи нащадкам перемогу. Тепер навіть маленька увага гріє їхнє серце.

Семен Устимович Хавлук - ветеран Великої Вітчизняної війни: "Я навіть не очікував такої зустрічі, це велика повага до фронтовиків. Спасибі керівництву нашого району. Я хочу сказати, що свято це -  не тільки свято, але й велика перемога".

Свої настанови сучасникам і майбутнім поколінням дав ветеран Великої Вітчизняної війни Семен Устимович Хавлук.

Семен Устинович Хавлук – ветеран Великої Вітчизняної війни: "Отже, день перемоги, він буде із покоління в покоління передаватися як велика перемога, не тільки свято, але й попередження всьому світу, що не можна воювати".

Пам’ятаймо, що війна не гребує ніким і забирає у свої лещата і чоловіків, і жінок, і дітей. Пам'ятаймо, щоб не повторити помилку ХХ століття у ХХІ, адже перемога у війні - завжди з гірким присмаком втрат!

f t g