Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Дитячі садочки міста створюють власні веб-сайти

Автор О.Кримова

З початку 2014 року дошкільні заклади міста підключені до мережі Інтернет, разом з тим мають і офіційні веб-сайти, на яких можна знайти довідкову інформацію про дитсадок, корисні поради для батьків.

 

Дитинство - це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим! Одним з осередків щасливого дитинства є дитячий садок. Незабаром щоб дитину поставити на облік в дитячий заклад батькам потрібно буде лише зайти на офіційний сайт будь якого дитсадка міста. На даний час програма за якою проводиться електронний облік дітей відсутня, адже сайти почали свою роботу тільки з початку 2014 року, тому зараз вдосконалюються.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА: "На сьогодні у нас поки що немає спеціальної програми за якою відбувається електронний облік дітей. Наше місто не велике і великих черг до дитячих дошкільник закладів на сьогодні у нас немає, тобто ті дошкільні заклади які є в місті вони забезпечують. Але ж на майбутнє плануємо, як тільки поліпшиться ситуація з фінансуванням освітньої галузі електронний облік дітей в районі ми будемо запроваджувати, щоб батьки могли спокійно зайти в електронну базу і зареєструвати свою дитину до того дитячого садочка який є".

На сайті можна ознайомитись з колективом дитячого садочку, групою, з методичною роботою вихователів. Також є багато чого цікавого і корисного на батьківській сторінці та поради медсестри. В розділі фотогалерея висвітлюється активне творче життя дітей та вихователів, районні семінари, виховні заходи, свята тощо.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА: "Є сторінка "основні відомості про навчальний заклад", кількість дітей, кількість педагогів, повна назва навчального закладу, електронна адреса, тобто все, що стосується інформації про навчальний заклад. Окремо в кожному дошкільному закладі є сторінка для батьків - це інформація і про виховання дітей, і поради психолога, і поради соціального педагога, керівництва навчальних закладів".

Тож якщо ви обираєте дитячий садок для своєї дитини, цікавитись порадами щодо її виховання, здоров'я та дозвілля, то у всьому цьому вам допоможе інформація з офіційних сайтів дошкільних закладів нашого міста.

 

f t g