Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Закінчилась Всеукраїнська акція "Серце до серця"

Автор І.Радковець

Щороку протягом квітня в нашій державі проходить Всеукраїнська акція "Серце до серця", мета якої – надати допомогу дітям з певними вадами розвитку. Наш район постійно долучається до цієї акції, кошти збирають волонтери із медичного училища.

 

Світлана Щербакова - студентка Н.-Сіверського медичного училища: "Ми в цьому році вперше брали участь у програмі "Серце до серця". Це на мою думку дуже добре. Ми ставили скриньки по всім закладам, також ходили до адміністрації, у пенсійний фонд, збирали кошти на дітей, які страждають на захворювання очей, збирали кошти на нове обладнання. Мені дуже сподобалось, тому що ми допомагали діткам, ми робили добру справу".

Віталіна Сидоренко - студентка Н.-Сіверського медичного училища: "Це дуже важливо, що люди допомагають, тому що за останні роки таких дітей з вадами зору значно збільшується. І хоч ми назбирали невелику суму, але може якійсь дитинці ми допоможемо".

Щороку в Україні до кількості дітей з вадами зору додається 375 тис. З них – 80 % діти дошкільного віку. На допомогу в лікуванні таким дітям в період акції "Серце до серця" в Н.-Сіверському було зібрано 1091 грн.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Саме на діагностичне обладнання, на закупку його за кордоном, будуть направлені кошти, розподілятися по дитячих обласних лікарнях і там уже буде проходити і лікування, і корекція, і, зрозуміло, перш за все діагностика".

Тож ми бачимо: благодійність і доброта присутні у жителів нашого міста і більшість не залишилась осторонь дитячих сердець.

f t g