Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Новгороді - Сіверському обрали супер - няню

Автор О.Харькова

СуперняняНайчарівніші, найобдарованіші, найталановитіші няні зібрались в останній день зими в дитячому садочку "Ластівка" аби вирішити: які з них є найкращими. В якому з дошкільних навчальних закладів  Н.-Сіверського працює супер-няня, хто отримав почесне звання "Кращий помічник вихователя року"?

Помічник вихователя  - особистість у дитячому навчальному закладі не остання. Семе від них залежить наскільки комфортно та затишно дитина почуватиметься в стінах садочка. Кожен навчальний заклад може похвалитися своїми працівниками, а ось в якому з них працюють кращі помічники вихователя в районному відділі освіти вирішили з'ясувати останнього зимового дня. Всі три дошкільні навчальні заклади міста представили претендентів на звання "супер-няня". Ними стали Тетяна Тетеря та Ірина Костюра з "8 Березня", Людмила Хлус та Ірина Бордакова з "Ластівки" та Олена Гончарова з "Дзвіночка".  Кожна з жінок, давши згоду на участь в конкурсі, показала, що вона - найкраща, що в арсеналі помічників вихователя є досвід роботи, яким можуть поділитися з колегами. А наскільки творчі та талоновиті няні працюють з дітьми поважне журі визначало за результатами багатьох конкурсів.  Підтримували своїх конкурсанток і колеги - педагоги, і вихованці. Хто піснею, хто віршами, хто запальним танцем, а хто й варениками підкупав журі. Самим же конкурсантам довелось бути і шеф-поварами, і перукарями, і дизайнерами одягу.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА: "Ці конкурси, в першу чергу, показують наскільки талановиті педагогічні працівники працюють в нашому районі. Я завжди з трепетом ставлюся до людей, які виховують дітей, починаючи з маленького віку, бо від того, що ви закладите в голівки, серця, душі цих маленьких дітей, залежить, якими вони прийдуть до школи. Спасибі. Ви всі достойні звання  "Помічник вихователя 2011 року".

Хтось з учасниць підготував кращу фотовиставку, ктось краще відповів на тестові завдання, у когось краще вийшла організація ігрової програми, а хтось був сильнішим у конкурсі сервірування столу,  але за підсумками конкурсів найбільшу кількість балів набрала Олена Гончарова. Друге місце за Татьяною Тетерею, Ірина Бордакова - третя.

Олена Гончарова - помічник вихователя навчально-виховного комплексу "Дзвіночок" : "До конкурсу готувались ретельно. Стільки нервів, стільки сил пішло. Допомагали мені всі в "Дзвіночку": і помічники, і вихователі, і директор. Всім велике спасибі. Без них не було б цієї перемоги, яку ніхто не очікував".

f t g m

счетчики