Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

73% школярів нашого району планується оздоровити в цьому році

Автор Н.Приходько

Цього року під час оздоровчої кампанії в Н.-Сіверському районі планується охопити оздоровленням та відпочинком 73% всіх школярів. А це більше ніж в 2013 році. Про це та взагалі про плани цьогорічного оздоровлення та відпочинку учнів Н.-Сіверського району говорили на засіданні районної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді, що відбулось в райдержадміністрації

 

Незабаром розпочнеться оздоровча компанія 2014 року і на сьогодні, як в нашій державі так, зокрема, в Новгород-Сіверському районі йде активна підготовка до оздоровчо-відпочинкового періоду школярів. 11 квітня в РДА відбулося вже друге засідання районної міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді. На попередньому, як розповіла завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Новгород-Сіверської РДА Неля Чугаєва, було вирішено скласти списки всіх дітей району, що підлягають оздоровленню та відпочинку, що і було зроблено. На початку цього засідання Неля Миколаївна наголосила, що цього річ планується збільшити кількість дітей, охоплених  оздоровленням та відпочинком.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "За планом на цей рік у нас визначено, що ми повинні оздоровити та надати відпочинкові послуги 73% учнів району. В новому році у нас був показник 70,5%, у цьому році збільшено - 73%, із цієї кількості дітей оздоровлених та охоплених відпочинком, оздоровити потрібно саме 34".

Прикрою новиною є те, що зменшилась кількість путівок за кордон. Якщо в позаминулому році за межами України відпочивало та оздоровилося 26 дітей, то в 2013 році - тільки 12. На таку кількість розраховують і цього року. Щодо санаторно-курортного лікування, то на сьогодні вже деякі діти отримали його.

Неля Чугаєва - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Н.-Сіверської РДА: "Санаторно-курортне лікування отримали 15 дітей ,4 дитини це за путівками в міністерство охорони здоров'я і 11 дітей це за путівками обласного департаменту. 17 квітня ще 14 путівок дається на наш район. Зараз і районна лікарня, і центр медико-первинної допомоги, і навчальні заклади здійснюють відбір дітей на  санаторно-курортне лікування".

На 20 дітей більше ніж в минулому році, а загалом 1060 планують охопити оздоровленням та відпочинком у відділі освіти. На три путівки більше, а це 162 заплановано цього річ і у Н.-Сіверській міжвідомчій виконавчій дирекції Фонду соціального страхування. Доплачувати батькам за путівку доведеться всього 10% від її вартості.

f t g