Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н.-Сіверському районі розпочав роботу координаційний центр, щодо підтримки сімей-переселенців з АРК та м. Севастополь

Автор Г.Король

В Н.-Сіверському районі при райдержадміністрації розпочав роботу координаційний центр, щодо підтримки сімей-переселенців з АРК та м.Севастополь. Сьогодні пройшло перше засідання центру, під час якого присутні обговорили основні напрямки його діяльності.

 

 

Сім'ї які виїхали з АРК та м. Севастополь знаходять підтримку і тимчасові домівки і на Чернігівщині. Станом на 28 березня для отримання державної та інших видів допомоги за новим місцем перебування вже звернулось 59 осіб. В Н.-Сіверському районі на сьогодні жодного переселенця не зареєстровано, проте не дивлячись на це, підготовчі заходи проводяться, зокрема при РДА створений координаційний центр щодо підтримки сімей переселенців з території АРК та м. Севастополь. Другого квітня під час першого засідання заступник голови РДА оголосив склад координаційного центру та окреслив головні задачі.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "На виконання доручення голови РДА, з метою створення умов для прийняття переселенців, біженців з АРК та міста Севастополь в РДА створено відповідний координаційний центр, до складу якого ввійшли представники всіх установ, структур органів влади які можуть і повинні надавати допомогу людям в тому числі, і людям які в такий спосіб покинули свої домівки і змушені переселитися на інше місце проживання".

Начальник управління соціального захисту населення, заступник голови координаційного центру Галина Гавриленко під час засідання розповіла про інформаційно-роз'яснювальну роботу, яка вже була проведена та наголосила на тому, щоб в разі появи переселенців з Криму та Севастополя на Н.-Сіверщині їм буде надана допомога, яку вони потребують. Звісно, за тісної співпраці з відповідними службами. Закриваючи засідання Павло Плотніков зазначив, що Н.-Сіверський район повинен бути готовим в будь який момент прийняти переселенців та надати їм відповідну допомогу.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "На сьогоднішній день слід відзначити, що поки що переселенців з Криму і Севастополя в нашому районі не було, але ситуація змінюється кожного дня тому ми таку можливість не виключаємо і повинні бути готові до того, щоб відповідним чином спрацювати і надати належну допомогу. З цією метою ми сьогодні провели обговорення цієї проблеми, управління соціального захисту займається роз'яснювальною роботою серед населення, крім того проводимо відповідну підготовчу роботу для того, щоб оперативно і якісно зустріти і надати прихисток цим людям".

f t g