Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Виїзна нарада на базі виконкому Грем'яцької сільської ради

Автор О.Лельотко

Днями відбулась виїзна нарада на базі виконкому Грем'яцької сільської ради. На якій розглянули питання, що стосувались життєдіяльності громади та роботи сільської ради. В ході зустрічі представники районної влади та керівники структурних підрозділів РДА відвідали заклади соціально-культурної сфери які розташовані на території сільської ради. Ознайомившись з їхньою роботою керівник апарату РДА Наталія Розумейко відзначила більше позитивних моментів, аніж негативних. Начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Олег Душин звернув увагу на те, що на території Грем'яцької сільської ради працює комунальне підприємство яке надає послуги по водопостачанню.

 

Олег Душин - начальник відділу житлово-комунального господарства РДА: "Сільською радою було оформлено дозвіл на водокористування, це дуже важливо. Також у минулому році була оформлена ліцензія на водокористування. Вода питна відповідає вимогам державного ГОСТу. Сільською радою оформлено паспорт на місце видалення відходів".

Під час наради були обговорені питання, що стосувались освіти, земельних відносин та лісового господарства. Невирішеними залишаються питання, щодо ремонту системи опалення Грем'яцького будинку культури відсутності генеральних планів населених пунктів сільської ради. Заступник голови РДА Павло Плотніков звернув увагу сільського голови на те, що медичні працівники надовго не затримуються в сільській амбулаторії через відсутність належних умов для їх проживання. В свою чергу голова сільської ради Олексій Карцан запевнив, що всі проблемні питання прийняті до відома і будуть вирішені. Наприкінці наради голова районної ради Олег Бондаренко подякував сільській громаді за підтримку та допомогу прикордонникам в скрутну для нашої держави годину.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Багато чого зроблено: відремонтована частково школа, діткам тепло, вони нагодовані. Я бачу дуже позитивне ставлення до дітей. Є багато над чим працювати: проводити ремонт в  будинку культури, провести там опалення. Але треба зважати на те, що зараз така ситуація, що і маючи кошти на бюджеті сільської ради фактично казначейство їх не пропускає. Також головний фактор в тому, що фінансувати ті чи інші заходи."

Як зазначив голова РДА В'ячеслав Кауфман подібні наради дуже потрібні, адже вони дають змогу оцінити реальний стан проблем на місці та разом з громадою знайти шляхи їх вирішення.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "Ми сьогодні побули на території Грем'яцької сільської ради, була нарада за участі голови ради та заступника голови РДА структурних підрозділів РДА. Побували ми на території, обходили всю соціальну сферу: школу, лікарню, клуб. Побачили як працюють, живуть, подивились який на сьогодні санітарний стан сільської ради. Такі наради дуже потрібні, ми дізнаємось з перших рук ті проблемні місця які сьогодні є на території сільської ради і намагаємося їх вирішувати".

f t g