Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Збори районної організації підприємців

Автор Г.Король

Наприкінці минулого робочого тижня відбулися збори районної організації підприємців. Представники районної влади також завітали на цю зустріч аби в рамках конструктивного діалогу влади і підприємництва разом створити більш сприятливі умови для розвитку малого і середнього бізнесу. За інформацією начальника управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Ірини Пузирей в районі працює 125 малих та 14 середніх підприємств, в яких зайняті 2230 осіб, також розповіла про підтримку малого підприємництва владою.

 

Ірина Пузирей - начальник управління економіки та розвитку інфраструктури РДА: "З метою спрощення процедури державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності для отримання ними реєстраційних дозвольних документів у районі працює «Єдине реєстраційне вікно». Крім того в 2013 році створено у структурі РДА центр надання адміністративних послуг, складовою частиною цього центру являється дозвільний центр. В нас розроблені програми підтримки малого і середнього підприємництва, така програма у нас в районі діє. З 2013-2014 років вона розроблена в програмі передбачається ряд заходів і ще крім того передбачається 20 тисяч гривень на підтримку малого і середнього підприємництва".

Про роботу центру з надання адміністративних послуг створеному при РДА доповіла керівник центру  Валентина Павленко. Також зауважила, що в повному обсязі виконувати свою роботу вони не можуть, адже просто немає коштів на виготовлення відповідної печатки. Для вирішення цієї проблеми вже в залі свою допомогу запропонував голова райради Олег Бондаренко за, що отримав схвальні оплески підприємців. В ході живого діалогу деякі представники бізнесу поділилися своїми проблемами, так наприклад, Ірину Гусак турбує те, що незважаючи на подання звітності у електронному вигляді у державних структурах все одно вимагають подавати необхідні папери. Підприємця Василя Лакозу хвилювало питання впорядкування перевірок підприємців контролюючими органами, нарікав підприємець і на те, що жодна структура не йде на зустріч бізнесу. Голова РДА В'ячеслав Кауфман також виступив перед присутніми. Перш за все, він подякував усім підприємцям за надану допомогу для підтримки військовослужбовців, а також запропонував зі своїми проблемами звертатись до адміністрації.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "Я хотів би від вас це почути які сьогодні у вас є проблеми, чим вам допомогти, щоб ваш бізнес розвивався краще. Після зборів треба підготувати звернення щоб ви могли далі краще працювати".

f t g