Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Cтартувала акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Автор І.Радковець

З 21 березня стартувала акція "Майбутнє лісу у твоїх руках". Весною цього року у планах Н.-Сіверського лісового господарства збільшення площі посадки лісових культур. Зі старту акції активну участь в ній беруть учні Биринського учнівського лісництва.

 

Як повідомили у Н.-Сіверському лісовому господарстві з 21 березня стартувала акція "Майбутнє лісу у твоїх руках", триватиме вона по 19 квітня. За 4 тижні планують проводити ряд заходів.

Анатолій Півнюк - інженер з лісовідновлення ДП "Н.-Сіверське лісове господарство": "Нашим лісгоспом заплановані заходи по збільшенню лісистої території, заходи по озелененню криниць, шкіл. Проводиться посадка разом зі школами району. На сьогоднішній день проводяться лекції у школах, де розміщені наші лісництва. В період цієї акції будуть проведені конкурси на найкращий малюнок та твір. Потім посадка алей, озеленення парків, скверів, а також пам'яток культури".

Активну участь у цій акції разом з Н.-Сіверським лісгоспом бере Биринське учнівське лісництво. Нещодавно всі разом робили посадку сосни. Майбутні лісничі кажуть, їм це подобається, адже ліс - багатство і велич краси.

Ірина Ясик - учениця Биринського НВК: "Ми допомагаємо саджати лісові насадження, прибираємо сміття, робимо шпаківні для пташок, також декілька разів робили криниці. Зараз дуже важливо відновлювати ліс, тому що це неповторна краса. Коли ми навесні можемо милуватися першими лісовими квітами, влітку збирати ягоди, восени - гриби, а взимку спостерігати неповторну красу засніженого лісу".

Олександр Тупиця - учень Биринського НВК: "Ми беремо активну участь у посадці лісових насаджень у лісництві "Задеснянське". Нам ця справа дуже подобається, тому що, я вважаю, що ось це наше майбутнє і майбутнє наших дітей, онуків і взагалі людства".

Михайло Коваленко - лісничий Задеснянського лісництва: "Щорічно діти з великим задоволенням беруть участь у посадці лісових культур. Це говорить про те, що вони створюють ліс для майбутніх поколінь. Діти, які посадили своїми руками паростки, ніколи не будуть ламати, смітити і підпалювати ліс, як це ми часто спостерігаємо".

На території Задеснянського лісництва, за словами лісничого Михайла Коваленка, цієї весни планується посадити більше 12 га нових лісів. Загалом у планах Н.-Сіверського лісового господарства посадити близько 280 га. Засіюють малопродуктивні сільськогосподарські землі аби збільшити лісистість району.

f t g