Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

За чисте довкілля

Автор О.Стеценко

Було б неправдиво говорити, що проблема, пов'язана зі сміттям, нова. Кожного року, з приходом весни, коли сходить останній сніг і розкриває все, що приховував протягом зимових днів, перед більшістю людей постає необхідність прибирання території. Саме для того, щоб звільнити мальовничі краєвиди довкола нашого міста від залишків відпочинку інших, з ініціативи Євгенія Бурики було організовано масове прибирання сміття.

 

Євген Бурико - організатор прибирання: " Ми зібралися, щоб прибрати цю опушку лісу. Приберемо приблизно кілометр лісу, переважно там, де столики - там найбільше сміття. Завантажимо пакети зі сміттям на машину і вивеземо на смітник".

Озброївшись пакетами для сміття та вдягнувши рукавиці, люди приступили до роботи. Як виявилось, на не такій вже і забрудненій на перший погляд території, їм вдалось зібрати не один мішок сміття. Кажуть, що їх вчинок стане прикладом для кожного.

Ігор Подоляко - учасник прибирання: "Територію прибирати потрібно, це необхідна процедура в наш час, але найголовніше - це територію не засмічувати. Якщо ви приїхали відпочивати, то потрібно взяти з собою мішки для сміття, і потім це все вивезти".

Треба забрати сміття з собою, а не викинути його біля найближчого дерева в місті. Адже і в місті з охайністю території не все гаразд. Для того, щоб привести до ладу міст по вулиці Петровського також знайшлися небайдужі. Попрацювати довелося майже день, але прибирання на цьому не завершилось, а перші результати вже помітні. Продовжити планують наступної суботи.

Андрій Сич - організатор прибирання: "Ми плануємо все це сміття згребти, вирубати всі чагарники і по можливості все вивезти. І це тільки початок".

Тож всіх бажаючих прийти на допомогу та довести прибирання до кінця, тут чекають. Давайте зробимо наше місто охайним та ще гарнішим, наскільки це можливо.

f t g