Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Центральній районній бібліотеці відбувся захід присвячений 200-річчю Т.Г.Шевченка

Автор О.Стеценко

"Він був сином мужика і став володарем у царстві духа" - ці слова присвячені видатному поету, художнику, громадському діячу Тарасу Григоровичу Шевченку. В 2014 році вся Україна святкує 200-річницю з дня його народження, адже саме в житті українського народу він відіграв не аби яку роль.

 

Наталія Костюкова - директор ЦРБ: "Кожний великий народ має свої визначні постаті. Такою визначною постаттю для нас, українців - Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишиться великим митцем, людиною з незвичайною долею і надзвичайним мистецтвом і він здобув велику світову славу".

З метою вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка по всіх куточках України проводять безліч заходів. Не оминула ця подія і приміщення Центральної районної бібліотеки, де для працівників районних та міських бібліотек було проведено захід, присвячений життю та творчості генія української літератури. Серед присутніх на заході були: представники районної влади, громадські діячі, працівники музею та працівники масової інформації. Першим до присутніх звернувся голова Н.-Сіверської райдержадміністрації В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської райдержадміністрації: "Відзначення 200-річного ювілею великого Кобзаря - це свято кожного українця, яке об'єднує народ нашої держави. Вірю, що вшанування імені Тараса Шевченка не обмежиться заходами до ювілейної дати 9 березня".

Адже саме 9 березня святкуємо день народження славетного Кобзаря. Та найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише після смерті, невмирущу славу та захоплення його творами, які і досі збуджують мільйони людських сердець. Як зазначив голова Н.-Сіверської районної ради Олег Бондаренко, проведення заходів, присвячених Тарасу Григоровичу Шевченку є дуже актуальними.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "Мені було дуже приємно взяти участь в такому заході, як вшанування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Я думаю, що в кожного українця, в кожній сім'ї є примірник Кобзаря і цей примірник - творчість Тараса Шевченка, є дороговказом. Вона актуальна для кожного патріота, для кожного громадянина України і дуже приємно, що на районному рівні відбуваються такі заходи".

Тож, сподіваємося, що і наступні покоління будуть пишатися тим, що українська земля мала такого сина, як Тарас Григорович Шевченко.

f t g