Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Загальні збори міської громади

Автор В.Мельник

Цими вихідними відбулись загальні збори за місцем проживанням. Звіт міського голови за виконану роботу в 2013 році та демонтаж пам'ятника Леніну – питання,  які були на розгляді порядку денного міських зборів. Але це далеко не всі проблеми які потребують вирішення.

 

Всі ми пам'ятаємо,  як 2 тижні тому вирішувалася доля пам'ятника Леніну. Тоді на імпровізоване віче зібралось близько трьохсот осіб, але все ж таки більшість питання демонтажу пам'ятника не підтримала, а вирішили винести на розгляд громадськості. З вирішення долі пам'ятника Леніну, бути йому чи не бути в нашому місті, розпочались збори громадян, що відбулись цими вихідними. Ініціатор розгляду питання щодо демонтажу пам'ятника Леніну Микола Рахманий виніс пропозицію зняти питання з розгляду та висловив свою думку.

Микола Рахманий: "Я як ініціатор, можу сказати вам відверто, цей пам'ятник стояв і буде стояти, ніхто з моєї ініціативи його не буде порушувати".

Всі присутні люди, не байдужі до розвитку міста, а їх, як виявилося, в залі районного будинку культури було чимало, все ж таки проголосували за те, щоб пам'ятник Леніну залишити. Другим питанням на розгляді зборів громадян був звіт міського голови про проведену роботу за 2013 рік. Заслухавши, який місцеві жителі почали висловлювати наболілі проблеми, що мають бути вирішеними, серед них: капітальний ремонт дорожнього покриття, розміщення прибудинкових територій, питання благоустрою міста, вуличного освітлення, вивозу сміття й багато інших нагальних проблем. Присутні винесли пропозицію налагодити співпрацю районної та місцевої влади з громадськістю. Міський голова Сергій Пунтус вислухав всі запитання й пропозиції, висловив вдячність всім, хто прийшов на загальні збори громадян міста й озвучив питання над яким міська рада буде працювати в поточному році.

Сергій Пунтус - міський голова: "Ми будемо працювати над благоустроєм нашого міста та вирішенням питання поводження з твердими побутовими відходами на території нашого міста. Це дуже серйозне питання, яке хвилює всіх присутніх і всіх мешканців нашого міста і гостей. Щодо введення у благоустрій нашого міста одного чи двох людей, які будуть називатися екологічними інспекторами, які безпосередньо будуть цими питаннями займатися, хоча вже працюємо над тендером на придбання контейнеровоза з контейнерами для нашого міста".

Окрім цього у планах міського голови проведення ямкового капітального ремонту дорожнього покриття, реконструкція, будівництво мережі вуличного освітлення, адже зараз в місті нараховується 15 вулиць, які не освітлюються. Але ж це далеко не весь перелік проблем, які треба вирішити. Тож сподіваємося, що в нашому місті більшість людей небайдужі до розвитку рідного краю і все наболіле незабаром все ж таки вирішиться.

f t g