Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Випускники медучилища отримали дипломи

Автор О.Філонова

Мкдучилище випускнийВипускники 2011 р. відділення "Лікувальна справа" отримали дипломи. В урочистій обстановці юнаків та дівчат, які завершили навчання в Н.-Сіверському медичному училищі, вітали викладачі, батьки, студенти, зичили успіхів в житті.

На цю сцену вийшли не просто юні медики. Вони ще й артисти, читці, танцюристи, співаки, словом, всебічно обдаровані особистості. Медучилище насправді на ці три з половиною навчальних роки стало для них другою рідною домівкою. Завідуюча відділенням "Лікувальна справа" Наталія Кривда порівняла випускників з гарними птахами, що виросли з безпорадних пташенят, і залишають рідне гніздо, прощаються з безтурботним життям. Було зачитано наказ про присвоєння кваліфікації та видано дипломи й атестати випускникам, які вони отримали з рук директора  Новгород-Сіверського медичного училища Тамари Нікіфоренко. Тамара Василівна висловила сподівання, що знання, отримані в медучилищі, стануть повноцінною основою їх медичної діяльності.

Тамара Нікіфоренко - директор Новгород-Сіверського медичного училища:"Ви потрібні Україні такі молоді, енергійні, сповнені натхнення та творчих сил, нових ідей та задумів, докладете всіх зусиль, щоб своєю працею примножити її багатство, щоб  прославити її ".

Впевнено дивляться в майбутнє випускники, які навчалися за державним замовленням, - їх 100% забезпечено робочими місцями. Щиро привітав юнь із здобуттям професії керівник випускної групи Віктор Олійник.

Віктор Олійник - керівник випускної групи:"Щиро вітаю з закінченням навчального закладу, з здобуттям професії, настільки важливої, що хочеться сказати, що  ті випускники , з  якими я спілкувався , всі вони будуть поступати в навчальні заклади медичного спрямування."  

Вітали з закінченням навчання своїх рідненьких батьки. Випускники за доброю традицією урочисто наділи білі халати та проголосили клятву Гіпократа.

f t g m

счетчики