Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Загін самооборони формують в Новгороді-Сіверському

Автор Т.Лось

Загін народної самооборони формується і в Н.-Сіверському. Молоді люди не хочуть стояти осторонь від подій в державі, тому і вирішили допомогти охороняти порядок в рідному місті разом з правоохоронцями.

 

Останні події в державі змушують одних ретельно слідкувати за новинами, других вганяють в депресію і тривогу, а інших спонукають до конкретних дій. Задля допомоги правоохоронцям у Н.-Сіверському активні містяни вирішили об'єднатися в загін народної самооборони, на кшталт тих, що зараз виникають по всій Україні.

Євген Бурико - приватний підприємець: "Ми будемо займатися правопорядком в місті спільно на даний момент зі структурами влади, які є в нашому місті. Ми не збираємося висувати будь-які ультиматуми, ми займаємося спільно. Будемо знаходитися на зв'язку. Якщо з'являться незрозумілі групи людей на автобусах чи на машинах, ми один одному повідомлятимемо. Спочатку цю інформацію будемо перевіряти та реагувати відповідно, щоб не допустити  провокацій. В першу чергу, це для самозахисту, співробітництва з місцевою владою і з органами правопорядку".

На часі офіційна реєстрація цієї громадської організації. Статут вже обговорили, але списків з органами внутрішніх справ ще не узгодили. Окрім підтримання правопорядку самооборонівці планують займатися і справами нагальними, буденними, але ще й як потрібними.

Євген Бурико - приватний підприємець: "Завжди актуальне питання - це сміття в місті. Одне з останніх пропозицій - провести суботник спільний, в якому органи самооборони будуть брати участь. Хто допоможе технікою, хто інструментом".

На сьогоднішній день до загону записалися приблизно 40 чоловік, як чоловічої, так і жіночої статі, різні і за віком. Стати самооборонівцем може кожен бажаючий, однак є і певні критерії, прописані в законодавстві - це обмеження за віком (тобто лише повнолітні можуть бути членами такої організації) та відсутність конфліктів з законом (тобто судимостей). До речі, той, хто ратує за чистоту в рідному місті, може допомогти не на словах, а на ділі, приєднавшись до самооборонівців, допомогти прибрати власноруч хоча б один стихійний смітник, або просто не викидати своє сміття на вулицю. І в місті стане чистіше, і винних у розкиданому на вулицях непотребі шукати не доведеться.

f t g