Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Урочисте привітання сіверянок з 8 Березня

Автор О.Лельотко

Добрі і ласкаві, мужні і тендітні охоронці домашнього вогнища, берегині роду людського - це далеко не все, що можна сказати про жінок. І 8 березня - це саме той день, коли чоловіки надзвичайно щедрі на компліменти та подарунки. Чимало гарних і добрих слів на адресу сіверянок лунало ще напередодні Міжнародного жіночого дня в Районному палаці культури.

 

8 березня вся увага прикута до найпрекраснішої половини людства. Саме цього дня всі дівчата, жінки та бабусі приймають найщиріші поздоровлення, найдобріші та найдушевніші побажання. Напередодні Міжнародного жіночого дня багато теплих слів лунало і на адресу сіверянок.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "У будні сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, роботящих жінок живе і працює серед нас. Дозвольте висловити вам свою вдячність за невтомну працю заради майбутнього нашого краю та наших дітей. Всіляких вам гараздів, успіхів та визнання. Безупинного поступу в ваших добрих і потрібних справах".

Зі словами вдячності до всіх жінок звернувся голова районної ради Олег Бондаренко.

Олег Бондаренко - голова районної ради: "У моєму серці найніжніші почуття до вас, у серцях наших чоловіків зачарованість вами, відданість вам і вдячність за вашу любов. Я бажаю вам щастя, кохання і справжньої так необхідної впевненості, що у нашому житті, в наших стосунках, в наших сім'ях буде все гаразд".

З Міжнародним жіночим днем вітав чарівних жінок Сіверщини міський голова С. Пунтус.

Сергій Пунтус - міський голова: "Я всіх вас вітаю з наступаючим Міжнародним днем - 8 Березня. Бажаю вам, в першу чергу, миру, здоров'я, добра, достатку, благополуччя і всього найкращого".

Цього дня, звісно, не обійшлося без нагородження. За сумлінну працю, в ім'я незалежної України, високий професіоналізм, вагомі досягнення в професійній діяльності, активну участь в громадському житті району та з нагоди Міжнародного жіночого дня сіверянкам були вручені Почесні грамоти Н.-Сіверської РДА, районної ради, міської ради та оголошені Подяки. Після урочистої частини на присутніх в залі чекала цікава концертна програма. Було багато гарних танків та душевних пісень. Слова однієї з них дуже актуальні і на сьогоднішній день.

f t g