Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Науково-практична конференція в Державній гімназії К.Д.Ушинського

Автор. О.Кримова

На базі Н.-Сіверської Державної гімназії ім. К. Д. Ушинського відбулась традиційна науково-практична конференція з проблеми "Виховання ціннісного ставлення до природи у педагогічній спадщині К. Д. Ушинського". У роботі конференції взяли участь педагоги району, краєзнавець з м.Шостка. Першим до вчителів біології району звернувся директор державної гімназії Олександр Пшеничний.

 

Олександр Пшеничний - директор Державної гімназії ім. К. Д. Ушинського: "Кожного року ми беремо якийсь напрям у використанні педагогічної спадщини Ушинського саме у виховному процесі. Ушинський - це знаний педагог у всьому світі, у вітчизняній педагогіці. Зростав тут у нашій гімназії, формувались його погляди. Подальша його творчість заснована саме на нашому місцевому матеріалі".

У ході конференції начальник відділу освіти Ірина Зюзько виступила з доповіддю, щодо значення екологічного виховання дитини. В свою чергу краєзнавець Віктор Терлецький всім присутнім розповів про життя Констянтина Дмитровича, зокрема, в Н.-Сіверському. Науковий співробітник  Н.-Сіверської лісової науково-дослідної станції Лідія Дем'яненко ознайомила з заповідними зонами Н.-Сіверського краю і прилеглими територіями. Учасники конференції також переглянули альманах дитячих проектів "Ушинський і природа", про любов Ушинського до природи, зокрема, до стежини, яка вела його до стін гімназії. До уваги глядачів була представлена інсценізація твору Ушинського для дітей про неслухняного півника, та читали вірші про природу Констянтина Дмитровича.Учні також презентували глядачам речі для декору зроблені своїми руками з побутових відходів: з пластмасових та скляних пляшок, панчох, серветок, коробки з під цукерок, кісток з риби тощо. Наприкінці заходу презентували методичні розробки "Вичаємо, любимо, оберігаємо", в яких вчителі Державної гімназії діляться своїм досвідом роботи з проблеми екологічного виховання.

f t g