Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Засідання колегії Чернігівської облдержадміеістрації

Автор Н.Даценко

Колегія Чернігівської ОДАВчора пройшло засідання колегії облдержадміністрації. Йшлося про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку області і виконання районних бюджетів за 2010 рік. Обговорювалися основні завдання на 2011 рік.

У своєму виступі начальник Головного управління економіки Леонід Подоляк зазначив, що відмічається поступове поліпшення ситуації в усіх районах і містах області.

Начальник головного управління економіки облдержадміністрації Леонід Подоляк: "Сьогодні приємно говорити про підвищення ефективності роботи господарських суб'єктів. Ними отримано прибутковий фінансовий результат  у сумі 1,3 млрд. грн. При цьому прибутки зросли у 2,6 рази, а збитки скоротились на 7,6%."

Обсяг інвестицій в економіку області склав 1,7 млрд. грн. Збільшилась зайнятість населення, створено 18 тис. нових робочих місць.  Середня заробітна плата по області 1711 грн. Завданням на найближчий період є легалізація заробітної плати і погашення її заборгованості. За минулий рік більше 46 тис. сімей отримали субсидії. У освітянській галузі у 2010 році відкрито 5 дитячих садочків, створено 10 типових груп для дошкільнят. Райони області отримали 23 шкільні автобуси. Завданнями на цей рік, зі слів Леоніда Подоляка, є відновлення стійкого економічного зростання, розвиток АПК, модернізація інфраструктури і базових секторів економіки.

З виконання районних бюджетів звітував начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко.

 

Начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко: "Зростання добробуту населення було і є головним пріоритетом нашої області. Доходи. До загального фонду усіх бюджетів надійшло 6 млрд. 100 млн.грн. Забезпечено приріст надходжень на 44,6%"

Видатки в цілому по області зросли на 23% і склали 3,2 млрд. грн. Літня посуха значно зменшила показники сільського господарства області. Ще частина врожаю була загублена через відсутність сховищ, які, як зазначив заступник начальника головного управління АПК облдержадміністрації Олександр Савченко, є гостра необхідність будувати. На жаль, спостерігається тенденція зменшення поголів'я худоби. Тому серед завдань - збільшувати поголів'я, будувати тваринницькі комплекси.

Підсумовуючи засідання колегії, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко зазначив, що на перше місце у новій регіональній політиці виходить реалізація проектів, пов'язаних з національними інтересами. Приділити слід увагу залученню інвестицій, працювати з промисловим комплексом у напрямку інновацій, а також забезпечити максимальну переробку сільгоспсировини.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко: "Сільське господарство - ледь не єдина галузь, що розпочала рік з мінусом. Тож керівникам територій, головному управлінню АПК облдержадміністрації слід над цим працювати. Слід орієнтувати керівників на розвиток тваринницької галузі, збільшити інвестиційну складову сільгоспвиробництва. Це в результаті має забезпечити робочими місцями сільське населення, стабілізувати ситуацію на ринку продовольства. Наполягаю на стримуванні росту цін і стабілізації ситуації на продовольчому ринку. Щодо бюджетних питань,то вимагаю забезпечити економне витрачання бюджетних коштів. Слід активізувати роботу по запобіганню виплати заробітної плати у конвертах."

Також серед першочергових завдань, окреслених головою облдержадміністрації, посилення роботи з погашення заборгованості по заробітній платі, виконання державних соціальних гарантій.

f t g m

счетчики